Vánoční výzdoba...

... z lesa

Krásný den přeji.


Moc děkuji za návštěvy a za komentáře , jsem moc ráda , že se stále rádi vracíte k mému blogu.
Dnes si se sem musím odložit reportáž z cesty pro vánoční dekorace.Letos to bude zcela jistě hodně napřírodno a tak jako první je nutné dovézt chvojí. Většinou se lesy před zimou prořezávají a tak tam leží docela hodně čerstvě pokácených stromů. Nikdy nestříháme větve z živých stromů, vždycky je tam dost materiálu na zemi  a tedy letos to byly stromky skoro vánoční. 
A tentokrát nám navíc přálo počasí a byl to opět výlet , který vám doplní  enrgii, přestože se taháte s plnou ikea taškou větví. Jistě, tahle modrá nádhera na mých fotkách plných atmosféry zachycena není, ale věřte , že nám to dalo dost práce aby nebyla :-). 


To že vydrželo i tady u nás v nížině pocukrováno celý den a ještě mítsy posněhávalo bylo jako bonus. 
Nevěděly jsme kam dřív koukat. Co dřív fotit .A samozřejmě nechybělo občerstvení.


Tak mi udělalo radost , že jsem vytáhla vánoční plecháčky na sníh , kdoví jestli se mi to ještě letos poštěstí :)
Drink a nebo sváča v lese to je naše. Mrzí mě že jsem zrovna neměla děti , jistě by se vyřádily. Protože v zasněženým lese se umíme vyřádit i my velký děti  natož pak malý :-).


A první snítky chvojí už pomaličku navozují atmosféru Vánoc.


My doufáme , že se ještě nějaký ten den na řádění se sněhem v lese najde .

Bylo to úžasný a čerpám z toho každý den  a věřím, že se do Vánoc tady na blogu uvidíme častějí. Ale znáte to, ne vždy je energie a nálada na sdílení. Dnes už vím, že to neoblafnu a když je mi dobře sdílím a když ne tak si bulím do polštáře sdílím jen s nejbližšími a s terapeutkou :-).


Mějte se moc krásně a těším se zase příště.
Komentáře

Anonymní píše…
Moc Vás zdravím a posílám pozdrav z Olomouce.Přeji krásný advent a ještě krásnější Vánoce🌲
EMa píše…
A já mávám z Beskyd, užijte si advent i vánoce jako vždy po svém - jako vždy kouzelné...!
Anonymní píše…
Milá Lucie, ráda chodím k Vám na návštěvu. Nemám teď často pěkné dny, nabíjíte mě. Já Vám posílám zdraví a sílu. Mějte se sedmikrásně. JP
Anonymní píše…
Zdravím, Lucie. Tolik jsem ráda za váš blog. Posílám obejmutí. Hezké dny.
Jaroslava píše…
Krásné fotky, úplně vánoční. Zdravím a posílám hodně pohody. Jaru
bavi-mne-to píše…
Bezva fotky s už předvánoční atmosférou. My máme les takřka přes cestu, takže když si potřebuji vyčistit hlavu , nasměruji se tam. Moc se těším na další příspěvky.
Hezkou první adventní neděli !
Hanka
Trvalka Dahlia píše…
Lucie, tak pěkný a ,,obyčejný,, článek s moc příjemnými snímky, to jsem dnes potřebovala ( byla jsem na Karláku ) a úplně vás obě vidím, jak jste se tam, v zasněžené lese s plecháčky a voňavým pitím cítily. Budu se těšit na další vaše příspěvky. Jiřina z N.
Anonymní píše…
Lucie,přečetla jsem Váš blog od začátku teď když dokončuji chřipici a je to milé čtení,i možná proto,že mám podobný vkus. Ladím vše skandinávsko- chalupářsky. Věřím,že všechno zvládnete,všude je něco a vy jste silná. Klidný advent,Sandra.

Populární příspěvky z tohoto blogu

poloostrov Hel Polsko

můj malý byznys v roce 2023

novinky...