Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

umělec...

...mi asi roste z "Budulínka" :-)))

Tak Adík dostal tabuli...a měl z ní velkou radost !!!

Ráno začal křídama...to ještě v pyžamu ...tak jsem mu řekla ať dává pozor, že je celý špinavý...pak sempřišla do pokoje a Adík byl pro jistotu takto...


...ale to už kreslil fixou :-)))

Pak jsme měli soutěž...Adík zadal téma a maminka musela  malovat fixem a "pan umělec křídou" :-)))

Posuďte sami jak to dopadlo:

1. téma: kytka

(tohle byl první obrázek a adík pořád jukal na můj a pak kreslil...ale pak jsem byla sama překvapená jak se mu to povedlo!!!)


2. téma: naše TV a lampa:
(tady Adík opět opisoval....ale já měla ten obrázek původně bez naší "romantické konstrukce" a on mě upozornil, že mi tam chybí ty čárky :-)))...jo a dávali ztovna na JIM JAMu  Hubíky...to jen kdyby to někdo nepoznal :-)))

3.téma: moje koleje (zrovna rozložené po pokoji..z Ikea)

(tady Adíkovi práce trvala podstatně déle a mnohem dokonaleji obíhal měřila "opisoval"...ten vláček okopčil fakt dobře )

Tak to bylo trochu z rukávu "pyšné maminky" , udělalo mi velkou radost , že ho kreslit nakonec docela baví... dost dloho šlo jakékoli kreslení mimo...snad jen auto , auto a auto bylo na pořadu dne stále :-), ale mě jakákoliv výtvarná činnost vždy bavila...bohužel z lidušky mě odepsali hned v první třídě, protože jsme tam s mou tenkrát nejlepší kamarádkou kreslily stejný obrázek...no tak k tomu kreslení Adíka nenutím abych  nebyla ta matka co si na dítěti léči komplexy z mládí :-))).

Ale radost mi to udělalo!!! je to šikula!

Přeji  prima start nového týdne!

Komentáře

  1. Z Adámka by mohl být opravdový umělec, má k umění už SVŮJ OSOBITÝ PŘÍSTUP!Jen, ať se u té tvorby moc nenastydne:o)
    Těším se na první výstavu.

    OdpovědětVymazat
  2. Lucko, Adamek je sikulka. Fakt, nestacim se divit. A jeste i racionalne uvazuje :o) Mej krasny den, Katerina

    OdpovědětVymazat
  3. Luci, a pak po kom to dítě má takový talent!? Uměleckou duši zkrátka jako rodina nezapřete! Tleskám! ;-)
    Vivi

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie