nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....


Nádherná práce, deka bude náramná!
OdpovědětVymazatA v zimě? V zimě je pelíškování ideální program a s horkou čokoškou skvělá kombinace. A k tomu oříšky? Proč ne....
Leni, oříšky unás jdou na odbyt v jakémkoliv tvaru a velikosti..i přes obřasné alergie členů rodiny :-)))
VymazatVše je princip spojených nádob...A s tou dekou Ti to jde rychle, proto spodní nitě nestíhají:-D. Doufám, že si brzo za odměnu budeš moci dát královskou koupel!!! Dřív, než vyprázdníte, pro zahřátí vinný sklep:-)))
OdpovědětVymazatLezarts, :-))), moc díky za objasnění situace se spodní nití! K posledním větám: Taky doufám!
VymazatJéje... tak jste měli skutečně o "zábavu" postaráno... hlavně, že už to máte hotové. S tou koupelí to naprosto chápu, já mám pro ní také slabost :) A šití je parádní, vypadá to skvěle! Přeji krásný večer (a ať to žehlení mizí pod rukama :)) Měj se hezky Luci, pa R.
OdpovědětVymazatJojo koupel ...ještě před ní je na stupínku sauna...snad někdy taky bude!
VymazatMilá Lucko, krásná atmosféra u vás, dokonce i bez vody. Však za chvíli se zase oteplí, Co si vzpomínám touhle dobou vždy na pár dní takto přituhlo. čokoládku a oříšky bych si dala s Adámkem taky. :D
OdpovědětVymazatBinno, děkuji a doufám , že máš pravdu! :-)))
VymazatLUCI, PŘÍJEMNĚ JE U VÁS.
OdpovědětVymazatJÁ SE NA TENTO VÍKENDÍK MOC TĚŠILA.
V MÉM PLÁNU JE NIC NEDĚLAT A NEBO JEN DĚLAT TO CO MĚ BAVÍ.
ZROVNA POJÍDÁM SLADKŮSTKU A POPÍJÍM KAFÍČKO.
PO PERNÉM PRACOVNÍM TÝDNU JE TO POHODA.
DEKU MÁŠ MOC HEZKOU. JÁ MÁM ZÁLUSK TAKY NA JEDNU.
UŽ SI POMALOUČKU STŘÍHÁM LÁTKU, ALE JDE TO POMALOUČKU.
SNAD DO PŘÍŠTÍ ZIMY BUDE HOTOVÁ.
MĚJ SE PRÍMA A AŤ VÁM BRZY TEČE VODIČKA.
BOHDA