Stránky

07 října 2012

Všeho moc...

škodí!

Platí to i pro relax?

Krásnou , i když uplakanou a opravdu už podzimní neděli přeji!

Včera jsme se vrátili z výletu z Polska, ještě do krásné, prosluněné a téměř letní soboty...
... i když jsme měli už při odjezdu na mále, že zůstaneme doma. Na letiště , jsme jeli včas, po novém okruhu, když nás hodně brzo zastavila kolona, byli jsme rádi, že se nám z okruhu podařilo nájezdem v našem směru scouvat a tomtom nám našel jinou cestu, najeli jsme pak na starou osvědčenou jižní spojku a Adámek se už moc těšil...
...když v tom jsme se ocitli na barrandovském kopci opět v koloně, to už jsem věděla , že check in v požadovaném čase nestihneme, tak jsem volala na ČSA a tam nás moc ochotný pán odbavil přes internet a my po dalším 20 min. čekání opět sjeli ze známé cesty a nějakými silničkami o kterým bych bez tomtoma ani nevěřila, že někam vedou (Adíkovi už jsem trochu začala naznačovat , že se možná výlet nekoná), jsme se opravdu dostali na letiště!
O nějakém parkování "u letiště " nemohla být řeč a tak jsme byli rádi i za drahé parkování přímo na letišti.
K odbavení, jsme se tedy dostavili přesně ve 12:00 a odlet byl ve 12:15...uf...
...Adík zářil :-) !Od středy do pátku jsme byli v Kielce v krásném novém hotelu Odyssey Clubhotel ...

...kde jsme si užívali jak krásného interieru hotelu ...
...květinové stěny mě opravdu zaujaly, ale u mě doma by se jim asi tak nedařilo ...
...bohužel :-)...

...tak i krásného výhledu z terasy a protože bylo opravdu nádherné počasí...
...dalo se na terase i poobědvat a pak si dopřát procházku v nedalekém lesíku......ale dopřávali jsme si i hotelové wellness a spa centrum...


...Adam s taťkou opravdu dostatečně využili bazén a ...
...hurá...Adam plave!...
...zatímco maminka si dopřávala saunu a masáž...
...jojo už  zase :-)

V pátek jsme navštívili naše přátele , kteří mají 5ti měsíční mimi...
...na které se nejvíc těšil Adam......a mě se teda ohromně líbil jejich roubený dům, s doškovou střechou !Teď si užíváme pohodovou neděli u babičky a dědy, protože u nás se zrovna sundavá část eternitové střechy na mlýně a začínají bourací práce, takže to budou zase velké změny...
...no a každopádně prozatím moje období , téměř nepřetržitého relaxu končí :-)


Takže mějte krásné nedělní odpoledne!

12 komentářů:

 1. Ahoj Luci, no cestu do Prahy jste si teda užili...nám se zatím naštěstí nic podobného nestalo, ale je fakt, že když je odlet přes den, tak člověk nikdy neví, jaká bude doprava. Měj se moc krásně a ať ti dlouho vydrží načerpaná síla z dovolených :-)) Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Jani, no my už máme naštěstí nějaký ten trénink s odlety za sebou, takže to hned nevzdáváme:-))), taky doufám, že mi ta energie na chvíli vydrží, v nejhorším se budu muset poohlédnout po nějakém dalším doplnění :-))). Krásné dny i tobě!

   Vymazat
 2. Konec dobrý, všechno dobré:-) Že "láznění", má něco do sebe, věděli už staří Římané:-D Mělo by to být předepisováno, jako prevence a myslím, že by VZP i tak ušetřila na výdajích za nás klienty!!!
  Jistě takto pozitivně dobita energií, přežiješ podzim a zimu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lezrts, svatá pravda, "láznění" by mělo být předepisováno alespoň na jeden týden za čtvrt roku, je to balzám nejen na tělo ale i na duši :-). Krásné dny!

   Vymazat
 3. Milá Luci, mám radost i za Adíka, že to všechno dobře dopadlo. Musela jsi mít nervy na pochodu.
  Na fotkách ti to ohromně sluší (máš tak krásnou postavičku!) a Adík - ten má styl s velkým "S". Mladý gentleman. ;)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vivi, moc děkuji za pochvalu...i Adík :-), pravda , že kdyby jsme to nestihli tak by to Adík těžce nesl a já možná ještě hůř, když jsem viděla jak se těšil. Krásné dny!

   Vymazat
 4. Ahoj Luci, super vylet... taky bych potrebovala poradne zrelaxovat a takovy wellness hotel uprostred podzimni prirody mi prijde jako idealni reseni!! No a roubeny domek vasich znamych taky nema chybu, vypada jak vystrizeny z nejake pohadky :-D
  Kačka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Kačko, jo jo relax vřele doporučuji a domek je fakt pohádkový...hrozně se mi líbí ta střecha. Krásné dny!

   Vymazat
 5. Lucko, tak to muselo být parádní. Musím říct, že se mi hrozně moc líbí ty obrovské kameny v interiéru hotelu. Děkuji za krásnou reportáž. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Večerko, musím prozradit, že ty kameny jsou látkové... a musela jsem si opravdu šáhnout ...až lehnout :-)...abych se přesvědčila. Krásné dny!

   Vymazat
 6. tady jste moc krásní, Luci.. a ten relaxíček, jej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Binn, zrovna jsem si říkala jak se máte....ale vidím nový příspěvěk , tak se hned půjdu juknout :-). Díky za pochvalu , krásné dny!

   Vymazat