Rychlé pozdravení...
...během náročných i krásných dnů! Krásné ráno přeji! Píšu tenhle článek ráno, a tak mám chuť vás pozdravit právě takhle, i když vím, že si k blogu možná sednete až v poledne nebo večer. Poslední dny jsou trochu hektické a náročné a snad se mi o nich brzy povede rozepsat víc. Děkuji, že jste mi napsaly komentáře k minulému příspěvku. Myslím, že je nás hodně, kdo se učí dovolit si věnovat čas sám sobě, aniž by se u toho zároveň cítil provinile. Nevím, jestli se mi povede poskládat slova tak, aby dávala trochu smysl, protože se toho teď děje opravdu hodně. Na jednu stranu cítím, jak se mi pomalu vrací energie a elán, ale na druhou stranu jsem po každém náročnějším dni mnohem unavenější a vyčerpanější. A přiznávám, že se mi to pořád těžko přijímá. V týdnu jsem byla na kontrole a potkala jsem se i se svojí onkoložkou. Následná léčba bude potřeba, to jsem tušila. Jen zatím nevím, jaká přesně. Ozařování už není možné, protože jsem ho podstoupila při první léčbě. Některé druhy chemoterapie i...



Lucinko přeji krásné velikonoce!!!I my letos barvili v cibuli a já s Nelí budu doma kluci vyrazí :-)
OdpovědětVymazatZdravím Míšo, správně...u nás ve vsi moc holčiček doma nebylo...chodí koledovat...a koho pak mají ti kluci šlehat :-)Krásné dny!
VymazatHotová umělecká díla! Hezké velikonoce .)
OdpovědětVymazatDíky , snažili jsme se!
VymazatLucko, krásná vajíčka! Mně nechytla červená řepa, tak jsem se to snažila zachránit cibulí. Teď mě ještě čeká zdobení, tak snad to do rána stihnu :-) Jinak u nás je tradice jasná. Dopoledne jdou kluci holkám vyprášit sukýnky a odpoledne nás čeká příjemná návštěva u kamarádů. Užij si zítřejší den!
OdpovědětVymazatJo a vajíčka máš opravdu nádherná!
VymazatBarboro, díky moc! O řepu jsme nikdy nezkoušeli:-) Krásné dny!
VymazatLuci, máš krásná vajíčka, moc se Ti povedla:-) Já letos taky v cibuli a v čaji... Hezké Velikonoce! :-)
OdpovědětVymazatLuci,maminka barvila uz kdyz jsme byly jako male hlavne v cibuli a vzdy ji tak dokonale a syte chytla,ze neznam krasnejsi barveni,takze jsem rada,ze ty taky.My letos slavime jiz od soboty na horach u tety v penzionu a mame extra prodlouzene svatky az do stredy,takze pohodicka,zadna honicka a uzivame si snehu,sankovani a deti i lyzovani jeste.
OdpovědětVymazatNo tak na horách musí být super...tady v nížině už mě to sněžení moc nebaví :-) Cibule nezklame ! Krásné dny!
VymazatLuci, máš krásná vajíčka, letos jsem je chtěla taky barvit v cibuli, jen jsem si na ně nenatrhala v sobotu první lístky a od neděle je u nás půl metru sněhu .....takže jsou jen červené ..... alespoň, že jsou kluci nadšení, na koledu jeli na saních .... velikonoce trávím doma, čekám na koledníky a pořád se převlíkám z mokrých triček, kluci a manžel koledují ..... pa, pa Marki
OdpovědětVymazatMarki, tak to máte super,kdyý už je zima , tak alespoň sníh udělá dětem radost:-) Krásné dny!
VymazatTy to máš vždycky tak elegantní a nepřeplácané. Vajíčka jsou barevná a přesto "nekřičí" jako ta moje :-)
OdpovědětVymazatHezké velikonoce!
Iva
Ivano, moc děkuji za poklonu, barvím jen cibulí, návodje v dalším příspěvku. Krásné dny!
VymazatMy letos barvili v červeném víně. Vajíčka jsou krásně růžovo červená, ale cibulové vypadají taky pěkně! :)
OdpovědětVymazatReny , tak to jsem taky ještě nikdy nezkusila, díky za tip, příští rok vyzkouším!
Vymazatmoc se mi líbí ta cibulová vajíčka. vypadají opravdu nezvykle. jak jsi docílila toho skvrnitého efektu? já jsem nejdříve tipovala, že to je akrylová barva... hezký týden! s.
OdpovědětVymazatZdravím Sonji, v dalším příspěvku je na konci odkaz na návod, je to jen cibule ...příroda dělá divy:-) Krásné dny!
Vymazat