Stránky

09 března 2014

na prázdniny...

...k babičce a dědovi!


Krásný nedělní večer přeji!

Od zítra máme jarní prázdniny a protože já už moc daleko nevyjíždím, budeme alespoň pár dní z prázdnin, u babičky a dědy.
To ovšem znamenalo, udělat si dnes extra pracovní neděli, protože jsme v našem podkroví už dlouho nepobývali, ale zato jsme já i moje sestra, občas dovezli něco, co se nám nevešlo domů, začínal tenhle minibyteček vypadat jako slušný skládek:-).

Ale díky tomu, že to tu máme takové malinké, stačila na to ta neděle a zase to tady začíná vypadat útulně...


...přesněji, uklizeně a čistě:-) a aby jsme i tady měli trochu jara, tak mi Adam natrhal květinu...


...sněženky, rostou sice i babičce na zahrádce, ale není nad ty od sousedů :-).

Já jsem zjistila, že i přesto, že jsem si dnes dala docela do těla, tak se tady asi budu mít výtečně, protože když jsem se po obědě (od babičky), dala do luxování, musela jsem odsunout gauč. Odsunutí mého malého gauče je záležitost, kterou zvládnu bez jakékoliv fyzické námahy jednou rukou, ale když babička slyšela šoupnutí nábytkem, úprkem vyběhla schody , vynadat mi , že nemám nic tahat a co že jsem to stěhovala. Chvíli mi dalo práci vzpomenout si co mohlo vyvolat tuhle paniku,  protože všechny věci těžší než gauč jsem si sice taky různě přenosila, ale to opravdu nemohla slyšet :-)))
Ale naštěstí jsem si vzpomněla! A po vyzkoušení náročnosti posunutí gauče, mi to u babičky prošlo :-).Takže jsem si ještě užila trochu sluníčka, které do našeho podkroví krásně svítilo v pozdním odpoledni......teď musím už jenom stihnout během těch našich prázdnin roztřídit oblečky po Adamovi z připravených osmi beden...
...o zábavu postaráno:-)

Přeji příjemný večer, dobrou noc a zítra...
...pěkný start nového týdne!

10 komentářů:

 1. Luci - užijte si s Adámkem volné dny! Má být krásný jarní týden!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci moc díky, nemohli jsme si vybrat lepší jarní týden :-)!

   Vymazat
 2. Luci nám prázdniny akorát skončili! :-) Tak si je s Adámkem užijte a přebírání bedýnek s maličkými věcičkami - to nebude zlé, vyvolá to mnoho krásných vzpomínek a zvýší těšení se :-) Zdraví a sluníčkové dny přeje Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi díky, jojo člověk si zavzpomíná, ale je toho tolik....uf:-))), ale jaro je parádní ! Krásné dny!

   Vymazat
 3. jak to, že tvoje úklidy jsou vždycky TAK dokonalé?? Nádhera! Hodně by mě zajímala fotka něčeho, co považuješ za nepořádek... nebo před a po:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak tady se uklízí jedna báseň, nejsme tu často, tak tu není moc věcí a je to malé takže utřený prach, vyluxováno a vytřeno je za chvilku a doknece i okna umytá, ale jen tu bylo všude sposta krabic, tašek a pytlů a nádobí k uskladnění...to už je na půdě :-) Binec teda fotím nerada, ale třeba si někdyvzpomenu....až to bude stát za to :-) Krásné dny!

   Vymazat
 4. Krásné dny Lucko- má být sluníčkově užívejte si to parádně ........joistě Vás babička potěší nějakými dobrůtkami , tak jak to babičky dělají -zdravím Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko moc díky...no ten servis v podobě hotového oběda a večeře, ten je super :-))) krásné dny!

   Vymazat