nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....
Lucko, moc ti to přeji a klikám:-)). Jo a ten muškát si klidně nechej v místnosti. Já je nechám, pokud kvetou, pak udělám to, že je ostříhám, dám větvičky do skleničky s vodou zakořenit a na jaře mám nové muškáty a ne jeden:-))). Starý buď vydrží a nebo se rozloučí.Uvidíš. Pa Věra
OdpovědětVymazatVěrko , já moc děkuji. Za hlas i za radu:-). Krásné dny!
VymazatDobrý den Luci, taky jsem hlasovala. Moc ráda se k vám chodím uklidňovat a zároveň inspirovat, vždy když jsem líná, mě návštěva u vás nakopne doma taky něco dělat, fakt to pomáhá :-)
OdpovědětVymazatPřeji brzké uzdravení vám všem!
Tereza
Terezo moc děkuju...snad už jsme zraví!!! Krásné dny!
VymazatLucie, už máte můj klik:-)) na blogerku roku... I tady k Vám klikám dost často, pro klid a inspiraci.. Přeji hoooodně brzké uzdravení... I
OdpovědětVymazatHanka
Hanko , já děkuji moc a krásné dny!
VymazatOdkliknuto, přeji brzké uzdravení
OdpovědětVymazatHanno moc děkuji, snad už jsme v pohodě:-) Krásné dny!
VymazatLuci i já přidávám svůj hlas , není co řešit :))) .... Šárka
OdpovědětVymazatŠárko moc díky! Krásné dny!
VymazatLucinko, i ja včera odklikla 😄 držím palce 👍 přeji brzké uzdravení 😀
OdpovědětVymazatJani moc děkuji a uzdravení snad už jsme :-). Krásné dny!
VymazatKlik:)
OdpovědětVymazatZdravím a přeji brzské uzdravení ..
Petra
Petro moc děkujeme! Krásné dny!
VymazatDoufám, že to vyhraješ! Tvůj blog naplňuje úplně nejvíc kategorii LIFE. A ať jste doma všichni brzy zdraví!
OdpovědětVymazatJani moc díky, už takhle jsem nadšená :-))). Krásné dny!
VymazatTřeba je Adam alergický na školu. To bych mu rozuměla. U nás se nějaké viroza také usadila, doufám, že zase brzy odcestuje. Přeji brzké uzdravení.
OdpovědětVymazatAli moc díky....no ta alergie na školu ...to bych se nedivila :-))). Krásné dny!
VymazatLucie i u mě vedete.Patříte k deseti nejlepším blogům na které po ránu u dobré snídaně koukám a jsem potom nabíjena po celý den.Obdivuji vás,jak vše zvládáte.PáááAlibabka
OdpovědětVymazatJá moc moc děkuji a jsem ráda, že to někomu dělá radost:-)! Krásné dny!
VymazatPřiznám se, že mezi nominovanými jsem měla jinou favoritku, ale teď mezi finalistkami jste jasná volba č.1 :). Takže odhlasováno :).
OdpovědětVymazatAndreo, já moc děkuji:-). Krásné dny!
VymazatOdhlasováno! Doufám, že vyhraješ :) Toto je můj nejoblíbenější blog ! At jste brzy zdraví !
OdpovědětVymazatStelo moc díky!!! Snad už jsou bacily pryč! Krásné dny!
Vymazat