Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...
Lucko, moc ti to přeji a klikám:-)). Jo a ten muškát si klidně nechej v místnosti. Já je nechám, pokud kvetou, pak udělám to, že je ostříhám, dám větvičky do skleničky s vodou zakořenit a na jaře mám nové muškáty a ne jeden:-))). Starý buď vydrží a nebo se rozloučí.Uvidíš. Pa Věra
OdpovědětVymazatVěrko , já moc děkuji. Za hlas i za radu:-). Krásné dny!
VymazatDobrý den Luci, taky jsem hlasovala. Moc ráda se k vám chodím uklidňovat a zároveň inspirovat, vždy když jsem líná, mě návštěva u vás nakopne doma taky něco dělat, fakt to pomáhá :-)
OdpovědětVymazatPřeji brzké uzdravení vám všem!
Tereza
Terezo moc děkuju...snad už jsme zraví!!! Krásné dny!
VymazatLucie, už máte můj klik:-)) na blogerku roku... I tady k Vám klikám dost často, pro klid a inspiraci.. Přeji hoooodně brzké uzdravení... I
OdpovědětVymazatHanka
Hanko , já děkuji moc a krásné dny!
VymazatOdkliknuto, přeji brzké uzdravení
OdpovědětVymazatHanno moc děkuji, snad už jsme v pohodě:-) Krásné dny!
VymazatLuci i já přidávám svůj hlas , není co řešit :))) .... Šárka
OdpovědětVymazatŠárko moc díky! Krásné dny!
VymazatLucinko, i ja včera odklikla 😄 držím palce 👍 přeji brzké uzdravení 😀
OdpovědětVymazatJani moc děkuji a uzdravení snad už jsme :-). Krásné dny!
VymazatKlik:)
OdpovědětVymazatZdravím a přeji brzské uzdravení ..
Petra
Petro moc děkujeme! Krásné dny!
VymazatDoufám, že to vyhraješ! Tvůj blog naplňuje úplně nejvíc kategorii LIFE. A ať jste doma všichni brzy zdraví!
OdpovědětVymazatJani moc díky, už takhle jsem nadšená :-))). Krásné dny!
VymazatTřeba je Adam alergický na školu. To bych mu rozuměla. U nás se nějaké viroza také usadila, doufám, že zase brzy odcestuje. Přeji brzké uzdravení.
OdpovědětVymazatAli moc díky....no ta alergie na školu ...to bych se nedivila :-))). Krásné dny!
VymazatLucie i u mě vedete.Patříte k deseti nejlepším blogům na které po ránu u dobré snídaně koukám a jsem potom nabíjena po celý den.Obdivuji vás,jak vše zvládáte.PáááAlibabka
OdpovědětVymazatJá moc moc děkuji a jsem ráda, že to někomu dělá radost:-)! Krásné dny!
VymazatPřiznám se, že mezi nominovanými jsem měla jinou favoritku, ale teď mezi finalistkami jste jasná volba č.1 :). Takže odhlasováno :).
OdpovědětVymazatAndreo, já moc děkuji:-). Krásné dny!
VymazatOdhlasováno! Doufám, že vyhraješ :) Toto je můj nejoblíbenější blog ! At jste brzy zdraví !
OdpovědětVymazatStelo moc díky!!! Snad už jsou bacily pryč! Krásné dny!
Vymazat