Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...






Lucko, Adam s Maxem jsou skvělá dvojka.
OdpovědětVymazatJsou roztomilí.
Užívejte si... Lidka
Max je kouzelnej! :-)
OdpovědětVymazatKrásně se to prohlíží a čte...těším se na pokračování Maxova fotorománu :-)
Krásný večer do mlýna,krásné fotky už se těším na další:)Šárka
OdpovědětVymazatLuci, kluci jsou bezvadný... a komentář nemá chybu....
OdpovědětVymazatMějte se všichni fajn. Jarka
Krásné fotky - Maxík má úžasnou mimiku a vy skvělé oko :-)
OdpovědětVymazatLucie moc Vas zdravím !Rada se k Vám chodim kochat na blog a rada se u Vas inspiruji.Jen jsem Vas chtěla poprosit co takhle par fotecek z koupelny?Mějte se fajn a krásný večer!!!!
OdpovědětVymazatDíky, ale kdybych mohla , tak koupelnu hned předělám:-))), tak fotky možná až pak. krásné dny!
VymazatLucka, to dieťatko sa nielenže na Vás podobá, ale je po Vás rovnako akčné ... ja si dobre pamätám, ako ste tesne pred pôrodom ešte poskakovali po dome a bez problémov pokosili tú obrovskú trávnatú plochu vo Vašej záhrade ...
OdpovědětVymazatSilvia
To je teda všetečka malej :-). Hana M.
OdpovědětVymazatOn je roztomilej a vypadá to, že je moc šikovnej. Rozhodně vám musí dělat jen samou radost ;) bára.kára blog
OdpovědětVymazatLucie, klucí jsou zlatíčka a je vidět, že se ani trochu nenudíte! Maxík je pěkně akční... a to aby jste měla ještě jeden pár rukou navíc a oči i vzadu ... Fotečky jsou kouzelné. Moc zdravím do mlýna, M.
OdpovědětVymazatNadherne fotky.
OdpovědětVymazatWww.style-and-smile15.blogspot.cz
No aspoň máte doma veselo. Máme stejné bodyčko :-) LINDEX forever, akorát u nás ho má holčička :-) Hezký blog.
OdpovědětVymazat