Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...




Zdravím,tak to vám závidím,,samozřejmě v dobrém".U nás se nic nekoná:(Dle dokumentace vidím,že kluci si to náramně užili:)))pa Šárka
OdpovědětVymazatLucí, my o víkendu ořezávali vrbu a vodník by se nám tam hodil :o))))) Nepučíte nám jednoho ???
OdpovědětVymazatNádherná atmosféra. Je super, když si takto umí lidé užívat.
pa, Monča
Nádherní vodníčci! je vidět, že jste si veselí užili jaksepatří... a tak to má přeci být! Moc zdravím do mlýna, Maru
OdpovědětVymazatTakto jste prožili krásnou sobotu,,u nás chodí také pruvod ale v pátek dopoledne školní a školkové děti,projdou městem,my rodiče co jsme v práci děti ani nevidíme,roztomilí vodníčci,zdravíme ze severních čech.dae
OdpovědětVymazatTi Vaši vodníci jsou nádherní!!Nádherná tradice...Pěkný zbytek víkendu..Inka
OdpovědětVymazatPrekrásni vodníci - ale ten malý ten je - k zulíbání -:o)))já su už dloho do neho za-mi-lo-va-ná ...želám všetko dobré marianna
OdpovědětVymazatÚžasní vodníčci!
OdpovědětVymazatTi jsou nádherní, vodníčci!
OdpovědětVymazattak to je nádhera! Kluci úžasní a ten potok má nádhernou atmosféru plus ty super dřevěné schody ze svahu....
OdpovědětVymazatČo iné, než vodníci by mali vyjsť z mlyna? Obaja sú perfektní :-)
OdpovědětVymazatPřeji hezkou neděli. Nádherné. Miluji ty vaše fotky a články! Nejlepší blog!
OdpovědětVymazatS pozdravem Lenka
Úžasný masky pro deti a krásné fotky u potoka...to budou vzpomínky. Snad Maxik pěkně vytuh večer když měl narocny den a tys mela chvilku pro sebe.☺
OdpovědětVymazatHezké masky, to jste tvořila vy, Lucie?
OdpovědětVymazatMilá Lucie, to musela být skvělá akce! U našich na chalupě by měl být také Masopust, tak když budou děti zdravé, chtěla bych jet. A ty kostýmy vodníků jsou úžasné! To jste šila?
OdpovědětVymazatMoc díky všem:-). A kdepak, tentokrát jsem nešila, vodníci jsou kopení, ale asi by to nebylo zase tak složité je ušít. Mějte krásné dny!
OdpovědětVymazatMoc jim to sluší, jsou naprosto úžasní. U nás probíhal jen dětský karneval a Táda s Rendou byli za piráta a pejska, no nakonec to ani jeden z nich nechtěl obléct, takže to bylo jen tak na půl. Nemám ani fotky, jelikož masky se prostě nakonaly a to jsem se s pejskem šila 4 hodiny. Tak třeba jindy.
OdpovědětVymazatAneta
Zrovna včera jsem psala,jak je škoda,že mizí české tradice jako je třeba masopust :-) Jsem moc ráda,že někde stále zůstává a že je to zrovna na Kolínsku ;-) A.
OdpovědětVymazatLucka, paráda na parádu, výborná atmosféra, skvelé kostýmy Tvojich detí a Maxík doslova na zjedenie ... fakt super.
OdpovědětVymazatSilvia