Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...



Ach Lucka, stala som sa oficiálne závislá od tvojich článkov....Každý deň ráno chodím na tvoj blog a čekujem či nepribudol nový príspevok....to sa mi ešte so žiadnym iným blogom nestalo....Prajem krásny víkend a nech Vám to počasie vyjde podľa predstáv:)
OdpovědětVymazatLucie nádherné fotky,hlavně ta z té louky u vás jak proniká sluníčko,ta je do nějakého časopisu.Nedovedu si představit ranní kávičku bez vašeho blogu.Dík za něj.63letá Alena
OdpovědětVymazatTak i já se přidávám ... ta fotka s tím sluníčkem na louce ... bomba :-D Kytice je taky moc krásně namíchaná a to sluníčko tomu opravdu dává super šmrnc. Dneska bylo opravdu nádherně. U nás jsou plány takové, že manžel vezme Terezku na asi poslední lyžovačku a já budu doma s marodem, Ondrovi vylezla teplota přes 38, tak budu doufat, že je to jen reakce na očkování a brzy to přejde. Včera jsme trošku podcenili počasí, tak se bojím, aby nebyl prochladlý....
OdpovědětVymazatLucí, to je jedním slovem paráda! Já se zítra chystám gruntovat.. podle počáska buď interiér nebo exteriér :-) tak uvidíme :-) Krásný víkend plný ☼
OdpovědětVymazatPekne ,preslnene,profesionalne.Alena
OdpovědětVymazatLuci jsem ted vic IG ale tebe jako jedinou mam v mobilu uloženou i blog .Nějak me tvoje fotky nabiji.S kytici vzdy jídelna uplne rozkvete ze.My dnes Praha Ikea a možná i farmářský trhy a zítra trochu třídění věcí deti a nejake to chystani. Taky možná návštěva za známou a miminkem.
OdpovědětVymazatTak to je nadhera.
OdpovědětVymazathttp://www.style-and-smile15.blogspot.cz/
Když jsem se vracela pozdě v noci z průzkumu krásného centra Prahy a uvědomila si, že nemám klíče, byla jsem zoufalá. Kontaktování zámečník praha 7 bylo mým záchraným řešením. Byli rychlí, efektivní a velmi přátelští. Děkuji za jejich skvělou práci a pomoc.
OdpovědětVymazat