31 října 2017

OVEČKA

Přeji pěkné úterý!Doufám , že Vám vichr v uplynulých dnech nenapáchal žádné velké škody.
Nám kromě toho, že "uklidil" terasu, prostě co šlo to sfoukl, tak taky odfoukl trampolínu. A kolem v lese popadalo pár větví a několik hodin jsme byli bez proudu, to nám ale ani tak moc nevadilo, jeli jsme na kafe a dobít energii a mobily na oslavu narozenin Adamova kamaráda do vedlejší vesnice, kde proud šel :-).

A protože nám vichr přifoukl docela studené počasí, hodí se nové kožešiny.Hledala jsem nějaké opravdu velké, nějaké které by sem k nám pasovaly a za rozumnou cenu.
Našla jsem úplnou náhodou přes vyhledávač google obrázků, tenhle obchod :
TADY

Koupila jsem dvě , jednu do okna v kuchyni a jednu na křeslo na galerii.
Trochu jsem se bála , jestli nebudou kožešiny moc cítit.
Ale jsem příjemně překvapená, protože pokud nezaboříte nos přímo do kůže , teda chlupů :-))), tak cítit nejsou.

Očmuchávali jsme všechny kožešiny co tu máme:-) a ona je cítit každá, samozřejmě ty nové intenzivněji, ale není to úplně nepříjemný zápach. Takže za mě spokojenost veliká, protože za dvě XXL kožešiny jsem platila i s dopravou 1658,-.

Porovnání velikosti se starší kožešinou z IKEA

Z nových kožešin byly nadšené i děti.
Hurá máme nové chloupky !!! ...křičel Max:-)))
A říkal , že krásně voní :-)


Mě samotné dělá během zimy dobře už jen pohled na ten kožich :-).Tak zas budou chladné dny o něco příjemnější.Mějte se moc prima , já jdu na kafe a namalovat zase nějaký obrázek :-), než se vzbudí Andulka.

Krásné dny!

6 komentářů:

 1. Zaujímavý farebný odtieň ste vybrali. My sme v lete dokupovali tiež ovčiu kožušinu - brali sme ich z trhov tradičných výbobkov ÚĽUV (ustav ludovej umeleckej tvorby), kde sa kazdorocne v septembri v Bratislave zidu rozni sikovni ludia ako napr. hrnciari, koziari, vyrobcovia drevenych lyzic, atd. Boli za vyhodnu cenu. Vzala som jednu aj jahniaciu ako podlozku pre malu dceru do kocika.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásně je u Vás, Lucko! A pro ovčí vlnu, ve všech podobách, jó to já mám taky slabost :-)
  Krásně se mějte ve mlýně..
  Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera, všechno(!), i cena;) Krásné dny, Eva:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak já zkusila najít "ovečku" tady,v Irsku, v zemi plné ovcí a cena za stejně velkou od 99 eur do 180 eur a více. Takže chválím nákup, je krásná...a já si ji asi nadělím taky.

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherný doplněk do interiéru :)

  OdpovědětVymazat
 6. Dala jsem na vaši zkušenost a objednala bílou ovčí kůži - ta ,co mi přišla, nesmírně páchla, zápach byl tak obrovský,že zamořil celý byt a kůži jsem vrátila. Asi voní jen tmavé, bílé tedy rozhodně nedoporučuji.
  Adela

  OdpovědětVymazat