Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Jaro venku!

Krásný den přeji!

Tak tohle je přesně to počasí a období roku, kdy člověk musí ven.
Prostě musí.



Jsme venku v podstatě pořád.
Buď pracujeme na zahrádce, nebo na terase, chodíme po lese jen tak a nebo cíleně, třeba za medvědím česnekem a nebo ani nepracujeme, ale jen tak se povalujeme a opékáme buřty nebo grilujeme a nebo jen tak děláme oheň a jsme dlouho venku.
Letos jsme koupili nějaké ovocné stromky a zkusíme sadaření, nic velkýho, ale z těch původních třech stromků jsme toho zatím moc neměli, tak uvidíme jestli se novým stromkům na jiném místě bude víc dařit.
Každopádně tyhle aktivity baví děti nejvíc a neustále sledují co kde raší, pučí, kvete, zelená se a taky neustále obcházejí s konví a téměř nepřetržitě je potřeba něco zalévat :-))).
Koše s prádlem od bláta se plní dvakrát rychleji, ale se stoupajícími teplotami se blýská na nahaté časy a zase se to srovná :-).

Taky už jsme měli letošní první sršeň v domě, což je ta odvrácená stránka života v přírodě.
Ve střešních oknech jsou sítě, ale ve dveřích je nemáme a tak k nám občas nějaká nevítaná havěť zavítá. Tedy nevítaná, Max vítá téměř vše co je hmyz až moc nadšeně a chce to vidět, nejlíp hodně z blízka, z lesa i zahrady by pořád nosil nějaké brouky domů :-))).

Dnes pár jarních obrázků od nás.

















Mějte všichni krásný jarní dny a užívejte si je!
Moc děkuji za návštěvy !

Komentáře

  1. Lucko, krásné fotky, mají úžasnou atmosféru. Hezky si užíváte příchod jara, je vidět, jak si to děti užívají. :o)
    Přeji prima dny. D.

    OdpovědětVymazat
  2. Lucka Vaše deti majú krásne detstvo. Takto trávili aj tí naši traja najkrajšie obdobie života.
    Príjemný víkend prajem Lenka

    OdpovědětVymazat
  3. To je krása, občas se přistihnu, že těm Vašim dětem malinko závidím ;)

    OdpovědětVymazat
  4. Lucie, opravdu krásné fotky, krásné děti a krásné období jejich života v lese!

    OdpovědětVymazat
  5. Omg, strašně vyrostli, hlavně prťata...
    Adam už je teenager.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie