Stránky

04 června 2012

Dámská jízda...

...to je důvod mé týdenní absence!

Přeji krásné pondělí blogerky, dlouho jsem tu nebyla, to proto , že jsme s kamarádkou Janou vyrazily za naší společnou kamarádkou Renátou, která žije na nádherném místě v jižním Rakousku...
...a je čerstvou paní a tak jsme si udělaly takovou"after" rozlučku se svobodou...
...ale hlavně jsme si udělaly dva pohodové dny bez dětí !!!


Sice cesta trvá 8 hodin a řídila jsem sama, ale stálo to za to......navštívily jsme zříceninu Finkenstein ......kde si před 14ti dny řekla Reny se svým partnerem "ANO" (tedy v tomto případě to bylo "JA" :-))) )


...opravdu romantické místo s úžasným výhledem na Faak am see, vesničku, kde moje kamarádka žije a hned pár kroků od domu mají tohle nádherné jezero s průzračnou vodou a hory v okolí...
...přálo nám počasí a tak jsme si užily nádherné slunečné odpoledne, s pozdním , velmi dloooouhým obědem (kdo má malé děti a snaží se v klidu najíst v restauraci, pochopí, proč mám z takové obyčejné věci radost :-) ) ...

...stihly jsme procházku k pláži u jezera...

...navštívily jsme nedaleké město Klagenfurt...

...hlavně místní obchůdky a restaurace :-)......no a stihli jsme si zaběhat, saunu, dobré jídlo, dlouhé večery...a ještě delší noci......já jsem spala , dva dny po sobě,  až do 9 hodin...to se mi opravdu už hodně dlouho nestalo...a zase nestane :-)))

Pokud se pozorně podíváte na prostřený stůl, úplně bez dětí to nebylo, ale o tři zlatíčka mojí kamarádky se  starala babička, které musíme poděkovat :-)

Prostě jsme si to moc, moc, moc užily!

Vzhledem k tomu, že je tam všude nádherná příroda a je na co se dívat, nedávala jsem při běhu pozor a teď kulhám...no nejsem sama...můj muž kulhá též :-)

O Adíka se postaral výborně...až na malé nedostatky, jako je jizvička pod nosem od kousnutí Adiny, vystříhané kolečko ve vlasech a i tak viditelné zbytky žvýkačky...ještě stihl vyhrabat další díru před domem...rozestavět stolek pod hrad uprostřed ložnice (došly sponky do sešívačky)...odmontovat vanu v koupelně a dole vystěhovat technickou místnost začít opravovat pračku (opravář už je objednaný na středu :-) )...a jak se říká  kdo jinému jámu kopá...
... kulhá protože si zvrtl kotník, když do jedné jámy špatně skočil, takže jsme trochu lazaret :-)
Děkuji moc za návštěvy a moc milé komentáře a mailíky i během mé nepřítomnosti...a nezapomněla jsem...výherce Give AWAY vylosuji...tedy Adík...hned jak se trochu srovnáme!

Mějte moc pěkný start nového týdne a krásné dny!

6 komentářů:

 1. Luci tak to byl úžasný výlet, všecko je moc krásné a konec mě velmi pobavil... i když to kulhání samozřejmě nezávidím ani jednomu z vás! Krásný týden.

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné prostredie, nááádhernéééé...

  OdpovědětVymazat
 3. Luci, musely jste si to nádherně užít. Fotky jsou super. Krásné , i když upršené úterý ... Věra

  OdpovědětVymazat
 4. jéééééééé to tedy muselo být super :-)...fakt krása..Rakousko mám ráda

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Lucie, nechala jsem ti u mě na blogu malý dárek ... Věra

  OdpovědětVymazat