Stránky

16 června 2012

Inspirace...

... v oblíbených barvách!

Krásné sobotní ráno !

A že je dnes krásné, dávám si svou ranní kávu a okny se k nám pomalu začíná drát sluníčko... Adík sice dostal antibiotika, ale zdá se že to není nic vážného , protože  bolest v krku mu rychle polevila...ale na sluníčko by moc chodit neměl...tak to nevím jak to v kombinaci s předpovědí počasí na nadcházející dny zvládneme!

Dnes mě čeká pár přesunů v domě...dole jednu komodu vyprázdnit, přesunout do koupelny, komodu , která je před schodištěm a tomu novému musí ustoupit, půjde pod televizi  a ta co je pod televizí se výborně hodí k naší ložnici tak půjde tam.

No a tady je pár inspirací pro interier , které mě na internetu zaujaly a tak už je mám dlouho uložené...


....kámen ne zdi se mi moc líbí a v kombinaci se dřevem nepůsobí tak studeně...
...tohle je v moje oblíbená kombinace barev...no já vím...žádný barevný "odvaz" to není :-)...

...kuchyně ... tenhle styl se mi líbí je to shabby chic? Určitě někdo z vás bude vědět...nejsem si jistá, protože styl shabby chic je pro mě většinou moc "kudrnatý", ale trocha "ošuntělé" tam je , lednice je asi spíš styl vintage a osvětlení trochu industrial :-)
Každopádně se mi moc líbí !No a ještě jeden obývací prostor......tak přesně tohle bych mohla hned...světlo, prostor a bílá, šedá a dřevo..nádherné!


Tak užívejte parádní počasí a hlavně odpočívejte ...je víkend!

4 komentáře:

 1. Úžasné fotky ! Hned je ráno krásnější, děkuji :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Miluji Tvůj blog čím dál tím víc :) Srší z něj velká pohoda!

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Lucko, krásnou inspiraci jsi nám nabídla. Jestli je to shabby chic nevím, většinou ho mám spojený se spoustou pastelových barev a působí na mě až trochu přeplácaně a sladce. Ale ono je to asi ve výsledku jedno, i když pár stylů pospojuješ nebo nedodržíš přesně všechna pravidla jednoho. Hlavně, že se Ti dobře a příjemně bydlí. Tak ať se hlavně Adík uzdraví, toho ty nemoci chudáka ne a ne pustit, a Tobě ať jdou přesuny od ruky.
  Měj se fajn
  Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den, naprosto souhlasím. Shabby chic je plný růžové, růžiček...na mě také sladké!
   Lucie má úplně stejné barevné souznění jako já. Mám ráda ty zemité barvy, šedou hnědou...
   Alice

   Vymazat