Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

výlet...

...do města Kalmar!

Krásnou neděli přeji!









Dnes se vracíme domů a tak jen rychle fotky z výletu do města  Kalmar,  které leží na pobřeží a v dávných dobách město chránil tenhle krásný hrad...













(nenechávejte mě tu!!! :-) )

Původní plán byl takový, že pojedeme domů přes Holandsko, kde vysadíme kluky, ale nakonec kluky posadíme na letadlo v Dánsku a my pojedeme rovnou domů...
...i tak nám cesta zabere dva dny...
... tak s chutí do toho ...
...ať jsme brzo doma !

Mějte krásné dny a hlavně start nového týdne!



Komentáře

  1. Luci,vylet ti uprime zavidim,i kdyz ja jedu za chvilinku take,ale co bych asi trpela,tak dva dny cestovat domu,od lonskeho pobytu u more,kam jsme jeli 9 hodin autem uz se opet vracime pouze k letadlum a upozornuji,ze to nebyli deti,kteri cesnu snaseli v nelibosti.Kazdopadne jsi si silvestrovskou dovolenou uzila a koneckoncu i cesta zpet se da pjmout se zastavkami ve mestech jako prijemna,tesim se na tebe zas u nas.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdravím Katko, mě letadlo nevadí, ale vezli nějaké pracovní záležitosti mého muže tam a zase jiné zpět...tak jsem přetrpěla...ale jinak taky dávám přednost létání :-). Ale až na tu cesto to bylo fakt super! Krásné dny!

      Vymazat
  2. Lucíí přeji šťastný návrat domů a kochám se výletem. Je vidět, jak jste si ho krásně užili :-)) Mohu jen v dobrém závidět :-)) Krásný rok 2013 ***

    OdpovědětVymazat
  3. Lucko, aj napriek tej dlhokáaanskej ceste, ste si určite užili nádherný výletik, okrem tej cesty by som všetko brala aj ja :-)) Ďakujem krásne že si sa s nami podelila o nádherné fotky, ktoré naozaj potešili a zasvetili nás do tajov iných zvykov a miest. Poprvý krát som videla také zvieratká trošku bližšie a nafotené zo všetkých strán :-) potešilo ma to, ešte raz ďakujem a prajem šťastnú cestu domov.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mery, jí děkuji za návštěvy a komentíky! A ano bylo to super a ta cesta se dala zvládnout :-)...s humorem:-). já ty losy taky viděla poprvé takhle zblízka a byl to fakt zážitek :-)Krásné dny!

      Vymazat
  4. Luci, nádhera, moc hezký hrad , ..... přeju ti šťastnou a pohodovou cestu domů .... Marki

    OdpovědětVymazat
  5. Tak šťastnou cestu a přivezte nám sluníčko:-D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdravím Reny, promiň tvou žádost o slunce jsem si přečetla až dnes dopoledne za vydatného deště ...zkusím nějaké objednat :-) Krásné dny!

      Vymazat
  6. Jééé, tak tady jsem, trávila čas v srpnu...Bylo tam moc hezky...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdrvím Jani, věřím, že v létě to musí být opravdu nádhera, my jsme měli sice slunce , ale teplota nic moc :-)Krásné dny!

      Vymazat
  7. Lucko, krasne misto! Preji stasnou cestu bez nehod a dopravnich zacp.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Katko díky, vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli pro cestu v jednom kuse, bylo to náročné, ale bez dopraví špičky! Krásné dny!

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie