Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...

Luci,nemame to tak s jahudkami a to proto,ze takovy luxus mit lesni jahudky skoro u domu ma asi malokdo,ale i tak si myslim,ze jakkoliv je upravovat a dokonce tepelne by byl hrich,nejlepe rcite chutnaji cerstve primo do pusy,jak to delas ty.A s oknem jsem se nasmala,my sice mame vetsinu otviratelnych,ale je fakt fajn myslet pri stavbe na prakticke stranky,coz my jsme delali,ale nakonec za barakem pod oknem do obyvaku mame poskladane drivi a okno je tak vysoko,ze musime doslova vylezt na horu drivi,protoze ani stafle nam nepomohou,jo,holt mame zasobu na asi pet let topeni v krbu.
OdpovědětVymazatKatko , zásoba dřeva stojí vždycky za to !
VymazatMoc krásné fotky jahůdek! A koláč bych také neupekla :-))
OdpovědětVymazatHezký den, Marie.
Marie , moc děkuju! Super, nejsem jediná:-) Krásné dny!
VymazatNádherná jahůdky, i jako květa ve váze jim to sluší :)
OdpovědětVymazatIvano, jsou krásné...příroda umí divy!Krásné dny!
VymazatLucie, tak přeju vyvedený výlet, počasí se má umoudřovat.....a užívejte prázdniny! U nás začaly už v úterý... Moc milý a inspirativní blog :-), navštěvuju téměř denně :-)
OdpovědětVymazatOlga
Olgo výlet byl super! Už v úterý? To se máte! Moc děkuji za pochvalu a za návštěvy! Krásné prázdninové dny přeji!
VymazatMňam, mňam ... asi kvám zaskočím.
OdpovědětVymazatKrásné prázdniny ... Věra
Věrko , ale rychle...zobeme každý den:-))) Krásné letní dny!
VymazatMilá Luci, příště už o takovém riskování nechci nic slyšet! Ale jinak jsi mě zase potěšila svým článkem a nádhernými fotkami.
OdpovědětVymazatKrásné letní dny přeje Vivi
Vivi...tak to si nejsem jistá :-))). Já moc díky za návštěvy a komnetík! Krásné dny Tobě!
Vymazat