nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Luci,nemame to tak s jahudkami a to proto,ze takovy luxus mit lesni jahudky skoro u domu ma asi malokdo,ale i tak si myslim,ze jakkoliv je upravovat a dokonce tepelne by byl hrich,nejlepe rcite chutnaji cerstve primo do pusy,jak to delas ty.A s oknem jsem se nasmala,my sice mame vetsinu otviratelnych,ale je fakt fajn myslet pri stavbe na prakticke stranky,coz my jsme delali,ale nakonec za barakem pod oknem do obyvaku mame poskladane drivi a okno je tak vysoko,ze musime doslova vylezt na horu drivi,protoze ani stafle nam nepomohou,jo,holt mame zasobu na asi pet let topeni v krbu.
OdpovědětVymazatKatko , zásoba dřeva stojí vždycky za to !
VymazatMoc krásné fotky jahůdek! A koláč bych také neupekla :-))
OdpovědětVymazatHezký den, Marie.
Marie , moc děkuju! Super, nejsem jediná:-) Krásné dny!
VymazatNádherná jahůdky, i jako květa ve váze jim to sluší :)
OdpovědětVymazatIvano, jsou krásné...příroda umí divy!Krásné dny!
VymazatLucie, tak přeju vyvedený výlet, počasí se má umoudřovat.....a užívejte prázdniny! U nás začaly už v úterý... Moc milý a inspirativní blog :-), navštěvuju téměř denně :-)
OdpovědětVymazatOlga
Olgo výlet byl super! Už v úterý? To se máte! Moc děkuji za pochvalu a za návštěvy! Krásné prázdninové dny přeji!
VymazatMňam, mňam ... asi kvám zaskočím.
OdpovědětVymazatKrásné prázdniny ... Věra
Věrko , ale rychle...zobeme každý den:-))) Krásné letní dny!
VymazatMilá Luci, příště už o takovém riskování nechci nic slyšet! Ale jinak jsi mě zase potěšila svým článkem a nádhernými fotkami.
OdpovědětVymazatKrásné letní dny přeje Vivi
Vivi...tak to si nejsem jistá :-))). Já moc díky za návštěvy a komnetík! Krásné dny Tobě!
Vymazat