nový byt...
...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....






Hezkou neděli, Lucie,
OdpovědětVymazatmoc krásné fotky!! to je fakt nádhera ,jaro miluju,ty barvy a jak všechno kvete..
To kojení je práce ,co,zrovna s tím bojuje moje sestra,malému budou ve středu 3 týdny a nějak nechce tahat tak dokrmují.. Je to náročné období po porodu, navíc jak je žena citlivá, já brečela skoro pořád..
Přeji a't vás bolest zad brzy přejde.
Mějte se hezky a těším se na další fotky a zprávy od vás..
Petra
Petro díky ...jo to kojení je práce a taky věda. Krásné dny a pozdravy synovečkovi!
VymazatPřeji brzké posezení, ještě si to pamatuji po prvním porodu, mohla jsem sedět jen na dvou tlustých molitanových podsedácích.. :-)
OdpovědětVymazatAť se daří.
Věrka
Věrko díky, na to posezení už se fakt těším :-))). Krásné dny!
VymazatLucka, tú zeleň Ti závidím, ja si kvôli takým výhľadom musím niekam zájsť. Fotky sú nádherné. Prajem veľa zdaru s Maxom a nech si čoskoro môžeš pohodlne sadnúť na Vašej krásnej terase s božským výhľadom. Andrea
OdpovědětVymazatAndreo, já si kdysi myslela, že mě ta zeleň omrzí a bude mi chybět město, ale ne, do lesa bych asi klidně mohla čučet celé dny:-))) Krásné dny a díky!
VymazatLUCIE,TO JE NÁÁDHERA.JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJI K NAROZENÍ MIMINKA.JE TO U VÁS KOUZELNÉ MÍSTO.ODŠTIPUJTE ODKVETLÉ KVĚTY MACEŠEK-TU NÁÁDHERU SI PRODLOUŽÍTE.PA KLÁRA
OdpovědětVymazatKláro moc díky, už zase odštipuju, jen v době kdy jsem byla v porodnici si chudáci kytičky na terase trochu zoufaly a taky žíznily:-))). krásné dny!
VymazatKrásné fotky ..s novým foťáčkem to jde samo :-))) měj pohodové chvíle a hodně sluníčka !!!
OdpovědětVymazatIvo moc díky, foťák je super, jen zatím nejsem schopna rychle nastavit tak jak bych chtěla, ale lepší se to :-))). Krásné dny!
VymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
VymazatLuci to je balzám tam u Vás - krásné okolí a pokoukání. Maxík se do toho vpraví a budete sehraná dvojka a přeji ti jen dny bez bolesti ...... jojojo chce to čas člověk to neuspěchá.....
OdpovědětVymazatAdam s kamarády má prima plochu na hry je to úžasné prostředí- přeji krásné dny ...Hanka
Hanko díky, naštěstí už pozoruju , že je to každým dnem lepší. Krásné dny!
VymazatKrásné fotky a moc tu chybí tvé každodenní psaní.Už aby bylo dobře a mohla sis vše užívat bez zábran.
OdpovědětVymazatMarie díky moc! Teď je pánem mého času Max, tak uvidíme :-))). Krásné dny!
VymazatNádherné fotky, krásné kytičky a prima dětské hry. přeji, at je den ode dne líp.
OdpovědětVymazatAmelko moc díky, a je to každým lepší! Krásné dny!
VymazatMilá Lucko, krásné fotografie s duší...a těším se na další Tvé psaní ...Inka
OdpovědětVymazatInko, moc děkuji! Krásné dny!
VymazatZdravím k Vám, Lucie! Ta fotka s pavučinou v trávě je úžasná! Přeji samé krásné dny, Veronika. :)
OdpovědětVymazatVeroniko moc děkuju! Krásné dny!
Vymazat