Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...



Lucko hezký příspěvek - a je fajn ,že Maxíkovi šmakuje ..... Adámek je prima bráška - ......,že byste plánovali kam na dovolenou??????
OdpovědětVymazatMilá Lucka, drevené hračky sú super, tiež máme...aj s patinou:))Luci len tak...nemáte inú sedačku?..Maca
OdpovědětVymazatLucko ..
OdpovědětVymazattoto autíčko mám taky ..
a je dokonce v ložnici na okně.
Řekla bych, že máte nové dvě sedačky.
Adámkovi a Maxíkovi .. posílám pozdrav.
U nás už 4 den jen prší a prší a ta zima brrrr.
Pěkné odpolko .. Denisa ♥
Luci, autíčko je krásné a uvidíš, určitě si s ním budou hrát i Tvoje vnoučata ;o).
OdpovědětVymazatMoc se mi líbí i globus, jeden jsme doma mívali, ale chybělo mu to měřítko kolem...
No jasne..krasna..seda..uni..ala Nordic..sedajda..super.Upna luxus změna.Libi se me jak je krasny clanek i o jedne stare,puvodne nepotrebne dokoraci a ejhle..ke slamakum paradne sedne.Kluci si evidentne rozumi a ty užívej krasne nadchazejici dny pekne venku.
OdpovědětVymazatLuci hned jsem si všimla:)) Těším se na post:)) Pá pá L.
OdpovědětVymazatJůů- Lucinko- to je krásné autíčko...a s hezkým příběhem. Ono to tak utíká, za chvilku si s ním bude hrát Max!!
OdpovědětVymazatKrásný nedělní večer
Jarka
Krásné fotky Lucko a vidím nový gauč,že by příští příspěvek o něm?už se těším ....krásný zbytek neděle Iveta
OdpovědětVymazatTo bude náklaďáček, který neudělá cestu kolem světa, ale pocestuje od jednoho klučiny ke druhému:-)
OdpovědětVymazatJak se zdá nový gauč je už patřičně zabydlen:-)))
Lucie nejenom jednu, ale dvě!!!A jak to že ne šedou?Kivik???
OdpovědětVymazatKrásná samozřějmě!!!!!!
Pa Pavla
Luci, tak myslím, že máte novú sedačku. Vyzerá dobre. To je super, že Maxík už priberá. Andrea
OdpovědětVymazat