Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

asi jsem kdysi tušila...

...že se mým dětem bude hodit!

Krásné nedělní odpoledne přeji!

Kdysi jsem si jako dekoraci koupila autíčko...



...dřevěné...
...bylo to mnohem dřív, než jsem měla děti a žila jsem tenkrát ještě se svým "bývalým" v paneláku.
Měla jsem v černé knihovně nové hodiny, které měly dřevěné boční strany a autíčko mi přišlo jako výborná dekorace, která se k nim bude hodit a ještě jsem si říkala , že si s ním budou jednou moje děti hrát :-)))

To, že bych třeba měla jen holky, mě ani nenapadlo, tak nějak podvědomě jsem s
  klukama počítala :-))).





 Auto se po několika stěhováních, povalovalo po různých krabicích a po narození Adámka dostalo čestné místo v jeho pokoji, Adam si s ním taky aktivně hrál a tak dostalo trochu "patinu"...
...pár škrábanců, trochu špíny a taky na chvíli přišlo o kolečko. Po pár letech putovalo do krabice , kterou bych mohla označit třeba nápisem "pro prcky" :-).
A když mě před nějakým časem zase popadla chuť na to , použít v obýváku přírodní dřevo, vzpomněla jsem si na něj a přišlo zase do knihovny...




...na chvíli , než doroste Max...




... a přidá mu další "šrámy" :-).




A já si asi budu muset opatřit jinou dřevěnou dekoraci :-).

Užijte si v pohodě a (v suchu :-))) ) zbytek neděle a mějte krásný start nového (letního) týdne! 


PS 1: Max už pěkně přibývá, nutrilon mu náramně šmakuje:-)))

PS 2: Pozorný čtenář (nebo spíš prohlížeč fotek :-))) ) určitě uhodne o čem to bude příště:-))).




Komentáře

  1. Lucko hezký příspěvek - a je fajn ,že Maxíkovi šmakuje ..... Adámek je prima bráška - ......,že byste plánovali kam na dovolenou??????

    OdpovědětVymazat
  2. Milá Lucka, drevené hračky sú super, tiež máme...aj s patinou:))Luci len tak...nemáte inú sedačku?..Maca

    OdpovědětVymazat
  3. Lucko ..
    toto autíčko mám taky ..
    a je dokonce v ložnici na okně.
    Řekla bych, že máte nové dvě sedačky.
    Adámkovi a Maxíkovi .. posílám pozdrav.

    U nás už 4 den jen prší a prší a ta zima brrrr.

    Pěkné odpolko .. Denisa ♥

    OdpovědětVymazat
  4. Luci, autíčko je krásné a uvidíš, určitě si s ním budou hrát i Tvoje vnoučata ;o).
    Moc se mi líbí i globus, jeden jsme doma mívali, ale chybělo mu to měřítko kolem...

    OdpovědětVymazat
  5. No jasne..krasna..seda..uni..ala Nordic..sedajda..super.Upna luxus změna.Libi se me jak je krasny clanek i o jedne stare,puvodne nepotrebne dokoraci a ejhle..ke slamakum paradne sedne.Kluci si evidentne rozumi a ty užívej krasne nadchazejici dny pekne venku.

    OdpovědětVymazat
  6. Luci hned jsem si všimla:)) Těším se na post:)) Pá pá L.

    OdpovědětVymazat
  7. Jůů- Lucinko- to je krásné autíčko...a s hezkým příběhem. Ono to tak utíká, za chvilku si s ním bude hrát Max!!
    Krásný nedělní večer
    Jarka

    OdpovědětVymazat
  8. Krásné fotky Lucko a vidím nový gauč,že by příští příspěvek o něm?už se těším ....krásný zbytek neděle Iveta

    OdpovědětVymazat
  9. To bude náklaďáček, který neudělá cestu kolem světa, ale pocestuje od jednoho klučiny ke druhému:-)
    Jak se zdá nový gauč je už patřičně zabydlen:-)))

    OdpovědětVymazat
  10. Lucie nejenom jednu, ale dvě!!!A jak to že ne šedou?Kivik???
    Krásná samozřějmě!!!!!!
    Pa Pavla

    OdpovědětVymazat
  11. Luci, tak myslím, že máte novú sedačku. Vyzerá dobre. To je super, že Maxík už priberá. Andrea

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie