Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

azuro...

...jako na dovolené:-)!

Krásný pátek blogerky!



Užívám si mateřskou dovolenou ( :-))) ) !!! ...
...A k dovolené patří modrá obloha bez mráčku!


Myslím, že těm které jsou na mateřské "dovolené" a nebo ji mají za sebou, nemusím detailně popisovat, jak se celé dny opaluju na terase s nohama nahoře ,s kafíčkem a nebo osvěžujícím letním drinkem v jedné ruce  a s pořádně tlustým románem v druhé ruce :-)))
Občas se jdu ochladit do bazénu :-) (ten letos ještě nemáme, takže do potoka :-))) )


Tak počasí by na to bylo, ale realita je jiná...
... takže to že si tu můžu na blog vystavit tyhle fotky s azurovou oblohou nad naším údolím...
...to mě stálo oběd...
...ne že bych ho dobrovolně vynechala, ale původně zamýšlené ohřátí polévky, dopadlo tak, že si musím pořídit nový hrnec :-)))
Naštěstí všechny dveře a okna jsou dokořán, takže to, co se linulo z hrnce (namísto příjemné vůně polévky) se hodně rychle vyvětralo :-))).
A já si k obědu namazala krajíc chleba, to taky není špatný :-))).



Až bude ošklivo a zima ,budu z těch fotek s modrou oblohou, čerpat energii :-)!


Ale myslím , že tuhle modrou oblohu jste si užili všichni...



... a tak ještě dnes užívejte...


...než nám to zkazí první bouřky!

Mějte krásný, líný, letní pátek a pohodový celý víkend!

Komentáře

  1. Dopadla jsem stejně, z polívky je kaše s hnědým okolo. Ale s tou dovolenou tento týden mi to vyšlo, na zahradě je nádherně.
    Krásný víkend. Milena

    OdpovědětVymazat
  2. Dobré dopoledne,Luci ,
    ty fotky jsou náááááádhernééé!!!!!!!!! fakt moc pěkné.. u vás je tak krásně,nejenom doma,ale i venku.. máte úžasné bydlení....
    Jo Mateřská dovolená:) to vymyslel chlap,hihi..
    Mějte krásný víkend, těším se na další fotky a čtení..
    Petra

    OdpovědětVymazat
  3. To je neskutečný místo na bydlení! Nemám slov. Taky si užívám mateřskou dovolenou, už poslední rok, ale s tříleťákem už je to mnohem veselejší.

    OdpovědětVymazat
  4. Luci, myslím, že tyhle fotky za jeden připálený hrnec stojí. A kdo by chtěl v tom horku jíst teplo polívku, že?
    krásný den a užívej si "dovolenou"
    Majka

    OdpovědětVymazat
  5. Luci, čert vem hrnec:o))...není nad tu modrou krásu...:o)..Máte nádherné prostředí k bydlení..úžasnou přírodu kolem a krásný domeček..je za tím určitě spousta práce,ale je to krása...a mít potůček u domu..no to je sen!
    Kluci budou mít nádherné dětství..i já čím jsem starší, tak na své dětství ráda vzpomínám..a v přírodě je to to nej:o)..tak si to tam krásně všichni užívejte..Inka

    OdpovědětVymazat
  6. Nádherné fotky! Škoda hrnce, ale jsou fakt pěkné.

    OdpovědětVymazat
  7. nádherné fotky. Moc se mi u vás líbí.

    OdpovědětVymazat
  8. To jsou krásné fotky, a to azuro! Je to prima, lehnout si do trávy a jen tak koukat do nebe a nechat se unášet myšlenkami a větrem si nechávat pročesávat kadeře :-) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  9. Luck,o bydlíte v krásné přírodě, vypadá to jako samota...o tom jsem vždy snila, bohužel se musíme smířit s bydlením uprostřed vesnice. :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie