Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Chaos v obraze může být krásný...

...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit.  A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...

azuro...

...jako na dovolené:-)!

Krásný pátek blogerky!



Užívám si mateřskou dovolenou ( :-))) ) !!! ...
...A k dovolené patří modrá obloha bez mráčku!


Myslím, že těm které jsou na mateřské "dovolené" a nebo ji mají za sebou, nemusím detailně popisovat, jak se celé dny opaluju na terase s nohama nahoře ,s kafíčkem a nebo osvěžujícím letním drinkem v jedné ruce  a s pořádně tlustým románem v druhé ruce :-)))
Občas se jdu ochladit do bazénu :-) (ten letos ještě nemáme, takže do potoka :-))) )


Tak počasí by na to bylo, ale realita je jiná...
... takže to že si tu můžu na blog vystavit tyhle fotky s azurovou oblohou nad naším údolím...
...to mě stálo oběd...
...ne že bych ho dobrovolně vynechala, ale původně zamýšlené ohřátí polévky, dopadlo tak, že si musím pořídit nový hrnec :-)))
Naštěstí všechny dveře a okna jsou dokořán, takže to, co se linulo z hrnce (namísto příjemné vůně polévky) se hodně rychle vyvětralo :-))).
A já si k obědu namazala krajíc chleba, to taky není špatný :-))).



Až bude ošklivo a zima ,budu z těch fotek s modrou oblohou, čerpat energii :-)!


Ale myslím , že tuhle modrou oblohu jste si užili všichni...



... a tak ještě dnes užívejte...


...než nám to zkazí první bouřky!

Mějte krásný, líný, letní pátek a pohodový celý víkend!

Komentáře

  1. Dopadla jsem stejně, z polívky je kaše s hnědým okolo. Ale s tou dovolenou tento týden mi to vyšlo, na zahradě je nádherně.
    Krásný víkend. Milena

    OdpovědětVymazat
  2. Dobré dopoledne,Luci ,
    ty fotky jsou náááááádhernééé!!!!!!!!! fakt moc pěkné.. u vás je tak krásně,nejenom doma,ale i venku.. máte úžasné bydlení....
    Jo Mateřská dovolená:) to vymyslel chlap,hihi..
    Mějte krásný víkend, těším se na další fotky a čtení..
    Petra

    OdpovědětVymazat
  3. To je neskutečný místo na bydlení! Nemám slov. Taky si užívám mateřskou dovolenou, už poslední rok, ale s tříleťákem už je to mnohem veselejší.

    OdpovědětVymazat
  4. Luci, myslím, že tyhle fotky za jeden připálený hrnec stojí. A kdo by chtěl v tom horku jíst teplo polívku, že?
    krásný den a užívej si "dovolenou"
    Majka

    OdpovědětVymazat
  5. Luci, čert vem hrnec:o))...není nad tu modrou krásu...:o)..Máte nádherné prostředí k bydlení..úžasnou přírodu kolem a krásný domeček..je za tím určitě spousta práce,ale je to krása...a mít potůček u domu..no to je sen!
    Kluci budou mít nádherné dětství..i já čím jsem starší, tak na své dětství ráda vzpomínám..a v přírodě je to to nej:o)..tak si to tam krásně všichni užívejte..Inka

    OdpovědětVymazat
  6. Nádherné fotky! Škoda hrnce, ale jsou fakt pěkné.

    OdpovědětVymazat
  7. nádherné fotky. Moc se mi u vás líbí.

    OdpovědětVymazat
  8. To jsou krásné fotky, a to azuro! Je to prima, lehnout si do trávy a jen tak koukat do nebe a nechat se unášet myšlenkami a větrem si nechávat pročesávat kadeře :-) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  9. Luck,o bydlíte v krásné přírodě, vypadá to jako samota...o tom jsem vždy snila, bohužel se musíme smířit s bydlením uprostřed vesnice. :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie