Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...


Dopadla jsem stejně, z polívky je kaše s hnědým okolo. Ale s tou dovolenou tento týden mi to vyšlo, na zahradě je nádherně.
OdpovědětVymazatKrásný víkend. Milena
Dobré dopoledne,Luci ,
OdpovědětVymazatty fotky jsou náááááádhernééé!!!!!!!!! fakt moc pěkné.. u vás je tak krásně,nejenom doma,ale i venku.. máte úžasné bydlení....
Jo Mateřská dovolená:) to vymyslel chlap,hihi..
Mějte krásný víkend, těším se na další fotky a čtení..
Petra
To je neskutečný místo na bydlení! Nemám slov. Taky si užívám mateřskou dovolenou, už poslední rok, ale s tříleťákem už je to mnohem veselejší.
OdpovědětVymazatLuci, myslím, že tyhle fotky za jeden připálený hrnec stojí. A kdo by chtěl v tom horku jíst teplo polívku, že?
OdpovědětVymazatkrásný den a užívej si "dovolenou"
Majka
Luci, čert vem hrnec:o))...není nad tu modrou krásu...:o)..Máte nádherné prostředí k bydlení..úžasnou přírodu kolem a krásný domeček..je za tím určitě spousta práce,ale je to krása...a mít potůček u domu..no to je sen!
OdpovědětVymazatKluci budou mít nádherné dětství..i já čím jsem starší, tak na své dětství ráda vzpomínám..a v přírodě je to to nej:o)..tak si to tam krásně všichni užívejte..Inka
Nádherné fotky! Škoda hrnce, ale jsou fakt pěkné.
OdpovědětVymazatnádherné fotky. Moc se mi u vás líbí.
OdpovědětVymazatTo jsou krásné fotky, a to azuro! Je to prima, lehnout si do trávy a jen tak koukat do nebe a nechat se unášet myšlenkami a větrem si nechávat pročesávat kadeře :-) bára.kára blog
OdpovědětVymazatLuck,o bydlíte v krásné přírodě, vypadá to jako samota...o tom jsem vždy snila, bohužel se musíme smířit s bydlením uprostřed vesnice. :-)
OdpovědětVymazat