Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...







Tenhle post je tak krásně barevný :) a o rozrazilu jsem zrovna v pátek uvažovala, že si ho natrhám v práci do vázy....jen u nás se vždycky říkalo, že kdo utrhne rozrazil, spustí déšť :)...tak jsem nechtěla v pátečním slunci riskovat :)
OdpovědětVymazatLucie, krásné fotografie. Koutek se stolečkem je pěkný - šišky, rozrazil, koníček - fakt pěkný. Hned jsem věděla kdo si kožešinu oblíbil, máme totiž doma kocourka. Ten dostal v poslední době 2x Front line a tahám tak tři klíšťata denně. Tak něco podobného jako u vás.
OdpovědětVymazatMějte se všichni moc hezky. Jarka
Luci, ten stolek je krásný,moc.
OdpovědětVymazatpřeji krásný den Majka
Lucka, stolčeka by bolo škoda nevyužiť, pretože je veľmi pekný. Keď u nás doma vytvorím nejaký nový malý priestor naše mačičky ho tiež hneď testujú. Andrea
OdpovědětVymazatLucka, stolčeka by bolo škoda nevyužiť, pretože je veľmi pekný. Keď u nás doma vytvorím nejaký nový malý priestor naše mačičky ho tiež hneď testujú. Andrea
OdpovědětVymazatNádhera, vše k sobě krásně ladí ;-)
OdpovědětVymazatKrásny stolček a super zapasoval k tej komode.
OdpovědětVymazatMačičke sa vôbec nečudujem, že jej je na tej kožušine tak príjemne.
Ľubica
Ahoj Lucko
OdpovědětVymazat,ty jsi toho zase stihla:) Pár dní jsem tady nebyla,vůbec nevim jak to děláš?!:D Hlavně každý článek stojí opravdu za to! Nový stoleček je skvostný a do koutku přesně pasuje a hodí se i vaší míce.
pa Vlaďka
Když vidím toho houpacího koně, evokuje mi Vánoce. Jinak vintage koutek je naprosto skvostný! ;-) bára.kára
OdpovědětVymazatNádhera, moc se mi to líbí !
OdpovědětVymazatZdravím Lucie,
ta kytička je překrásná, vůbec jí neznám...
Mějte se moc hezky ,
Petra
Lucie, fotky jsou jako vždy parádní. Přímo z nich čiší pohodička a kulíšek Max je kouzelný miminko.
OdpovědětVymazatNevím, že podle pověry utržený rozrazil přivolává déšť, ale v té vázičce je nádherný. Někde trochu ve stínu by váš šly jaterníky, ty jsou taky krásně modrý.
Pěkný týden!
Jarka