Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Ja čumím...tento kút mi ušiel, alebo nebol nikdy prezentovaný alebo som len sklerotická. :D Mám dojem, že u vás doma je to nejaké nekonečne obrovské. :D Ach, bude to tam krásne. Veď už teraz je to nádherný kút sveta na bývanie. Nech plány vychádzajú...ale hlavne si užívajte jeden druhého. :)
OdpovědětVymazatJEDNÍM SLOVEM NÁDHERA.LUCIE-JEŠTĚ.JEŠTĚ....FOTO....KLÁRA
OdpovědětVymazatTak Luci vidím prvně fotky z druhé strany vašeho bydlení - ta zídka je úžasná ...miluji kamenné zídky....a víš co mě nejvíc dojalo - ta poslední fotka ,jak taťka rozkošně chová Maxíka...moc krásné.Mějte se krásně ....tam u Vás v zeleni ..Pa Hanka
OdpovědětVymazatSouhlasím, že je to lahoda pro oko. Moc pěkné to máš, Lucie a tiše závidím. Poslední dobou mě myšlenka na dům užírá čím dál víc. A ta kamenná zídka je úžasná. Ať se práce daří!
OdpovědětVymazatU vás je to krásné, i takhle, jak říkáš, nevyužitá zahrada. Prostě to všechno k sobě ladí a krásně to do sebe zapadá. Musím říct, že u mě je plánu spousta, a to hlavně ve chvíli, kdy musím dělat něco do školy. A když mám pak volno, tak ty nápady tahám z paty, i když to není tak těžké ;-) pěkný den, ať Vám jde práce od ruky! bára.kára blog
OdpovědětVymazatLuci, máte to u vás moc krásný, a za tou zdí jak bude ta pergola - ty keře, to je nádhera. vidím, že mám malou zahradu na své sny.
OdpovědětVymazatkrásný den Majka
Luci , máte to kouzelné, hlavně ten pořádek to mě fascinuje. U nás když se naválí hračky naší Kačky, tak hračky mých chlapů...pily, brusky, pokosovka, svářečka... ufff. A když jsme teď vytyčovali na horách dům, vzpomněla jsem si na Tebe... v té plantáži se snad ten bordel ztratí :-) Krásný den...Věrka
OdpovědětVymazatLuci, ta kamenná zeď je úžasná !!!! Marki
OdpovědětVymazatMilá Lucie, Váš dům a okolí je nádherné i když jak píšeš nedodělané. My máme starý dům a pořád je na něm co dělat. Máte krásné miminko, syny, manžela a na ostatní je času dost. I když s Vaší pílí to bude coby dup hotové. Hodně zdraví Vám přeje Irma
OdpovědětVymazatZídka je fantastická!
OdpovědětVymazatTa zeď je nádherná!!! Moc povedené fotky opět....♥
OdpovědětVymazat