Stránky

27 ledna 2015

myš!


Přeji krásný den!

Moc děkuji za rady a odkazy. Určitě některé vyzkouším.
Včera byla noc lepší, Maxe jsem dala spát déle a pak nelenila a seběhla a vyběhla schody snad stokrát:-))), nejprve vstával v postýlce a při mém příchodu jásal.
Pak už byl znavený, tak si jen sedal, ale zase jásal už když slyšel, že jdu dolů po schodech :-))).
Nakonec usnul kolem osmé.

Párkrát jsme sice vstávali, ale dalo se to:-).

Ráno byl venku sníh, Adam jásal, ale taje nám to před očima.

Ale co mě pobavilo!
Když jsem dala stáhnout fotky, vykoukla na mě spousta fotek, které včera fotil Adam :-)))...
...docela se vyřádil :-))).

Jo a ta myš je umělá, nemá ocas  na můj vkus vypadá až moc živě:-))).

Mějte prima den!

19 komentářů:

 1. :-D :-D :-D tak to jsem se pobavila!!! Fotky jsou moc povedené!!! Jinak přeji hodně sil s Maxem. Já v noci vstávala každou hodinu, protože Ondra ze spaní křičel, asi nějaké noční můry, takže když jsem přišla, zase spal, ale tak stejně jsem k němu vstávala, kdyby něco.... Takže sirky do očí a doufat, že další noci budou lepší a lepší a lepší :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Luci,
  a už se ti dostala do domu myš živá? Když jsme přestavovali vchodové dveře, bylo skoro celý den
  otevřeno. Po dokončení (v jednom dnu, smozřejmě) jsem začala uklízet a jak tak sedím na zemi, vidím, že za stěnu vběhla myš. Muž se mě snažil uklidnit, že se mi to jen zdálo, ale já věděla na 100%, že to byla živá myš. Hrozně se jich štítím a přepadalo mě zoufalství, kde všude lezla! Nallíčili jsme pasti a já nedělala nic jiného, než chodila, zda se nechytila. Trvalo to 2 dny (pro mě k nepřečkání! ) Potom mi volal do práce, že se konečně chytila. Několikrá mě musel potvrdit, že skutečně, že si to nevymyslel. Od té doby jsem jak ostříž!! Co kdyby....

  OdpovědětVymazat
 3. Adam ma smysl pro humor.Mys vypada az moc realne.Ja si kvuli jedne zive natloukla v lete koleno as malem zaslapla svoje vlastni batole:-) Lenka

  OdpovědětVymazat
 4. Najprv som sa zľakla, že je to živá myš. Čo by som povedala k fotkám a k Adamovi? Len toľko: ak mu to takto pôjde, bude z neho neskôr šikovný fotograf a nejaké iy mu môže byť ... no veď viete kde :-)
  Chlapci majú väčšie problémy s pravopisom, aj keď, našťastie, ja mám tiež dvoch synov, ale tento problém nemali. Určite sa to aj on raz naučí, veď je ešte len druhák. Nech veľa číta knižky, odtiaľ sa mu potom správne napísané slová zafixujú do pamäte.

  OdpovědětVymazat
 5. Jeej, myska! Chutna! Ja sa mysí nebojim, no manzel ano! A vdaka tomu sme zazili tiez kopec zabavnych situacii, ked sme byvali na dome. Najviac ma vsak vzdy bavilo to, ze zdrhali obaja -on i mys - a kazdy inym smerom:)))

  OdpovědětVymazat
 6. Fotky jsou báječné, mají vtip. Z Adámka roste šikovný fotograf. Věřím, že spaní se Maxíkovi postupně zlepší, přeji mnoho sil a pevné nervy!

  OdpovědětVymazat
 7. Opravdu povedené! Přijde mi fajn, žes to objevila sama, že se tím nechlubil...asi měl fakt tvůrčí přetlak :-). Té myši na Tobě jsem si nejprve nevšimla, jak jste byly obě šedé, musela jsem se pak vrátit.

  Lea

  OdpovědětVymazat
 8. Adam? Celý táta po mámě:o)))..Inka

  OdpovědětVymazat
 9. Mám dceru stejně starou jako je váš Adam. Fotím si už roky svoje výtvory do soukromé fotogalerie, už několikrát jsem pozorovala dceru, jak aranžuje plyšáky a různé drobnůstky a fotí. Fotky jsou často fakt vtipný! Tak jste mi to připomněla :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Taky jsem se pobavila:-D. Má talent ten kluk!:-D

  OdpovědětVymazat
 11. Koukám, že se Adam "pomamil", náhodou moc pěkné fotky. Také mě takové občas ve foťáku překvapí :o)) a moc pobaví. Hezký večer.

  OdpovědětVymazat
 12. Koukám, že se Adam "pomamil", náhodou moc pěkné fotky. Také mě takové občas ve foťáku překvapí :o)) a moc pobaví. Hezký večer.

  OdpovědětVymazat
 13. Mě nosí myši domů kočky ... chtějí se pochlubit úlovkem a doma buď myš sežerou nebo pustí ... zrovna včera jsme jednu živou chytili do pastičky . jo a to máme koček šest . Šárka

  OdpovědětVymazat
 14. Adam se "pomamil" :-) Myš je dobrá!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Adam je šikula... Je vidět, že má focení v genech... ;-)
  Katka

  OdpovědětVymazat
 16. Tak to se Adamovi moc povedlo ;) Takovou myš jsme měli doma také, pro kočky, ale ve výsledku si s ní moc nehrály. Fotky jsou krásné a i ta místa jsou pěkně vybraná, roste z něho šikovný fotograf ;)
  bára.kára blog


  OdpovědětVymazat
 17. Luci,
  znovu jsem si prohlížela ty vtipné Adamovy fotky - přesně, jak jsem psala už v komentáři 22.1.
  Adam je moc šikovný kluk, ten se neztratí!

  OdpovědětVymazat
 18. Dnes jsem objevila váš blog! Máte krásné fotky a bude mi chvíli trvat než si všechno zpětně dočtu, ale už jen z obrázků vidím tolik inspirace! A fotky jarních květin...nádhera!
  A myška je suprová! Jako živá lezoucí všude možně :D.

  OdpovědětVymazat