Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...





To jsou uzasne fotky uzasnych míst ! já bych si tam vyhrála i ted !!! opravdu skvele, máte štěští, ze mate tolik krásy za bukem :)
OdpovědětVymazatLucko, nádherné fotografie, krásná procházka..Jinak já bych si hrála asi na nějakou vílu nebo divoženku, nějak to ve mně vyvolávalo pocit rozpuštěných vlasů..nebo vrby,kde jsem si opravdu hrála jako malá..měj krásný nový týden..Inka
OdpovědětVymazatJůů, to jsou krásná místečka...a plná slunce....Moc povedené záběry.
OdpovědětVymazatTo je krása teda. Máte moc pěkné okolí...myslím, že tam by si vyhrál každý :)
OdpovědětVymazatKoukám, že všude po republice dnes bylo krásně! :-) Ta fotka ze skalního převisu je nádherná! Dokonce tam vidím srdíčko v těch stromech :-)
OdpovědětVymazatMoc krásné fotečky, ta ze skály z výšky mi strašně připomíná něco z dětstí,nějaké místo, kde jsem už byla, můžete mi prosím napsat, kde to je? Nemůžu si vzpomenout a o to víc na to myslím:-):-) Já bych si tam hrála asi na vílu, nebo na zakletou princeznu:-) Lenka
OdpovědětVymazatLenko tady: http://www.horydoly.cz/horolezci/pasinka-u-kolina.html . Krásné dny.
Vymazatmóóóc děkuji, už jsem doma:-)
VymazatKrásné jarní fotečky, u nás je zima v plném proudu. Hezký den :-)
OdpovědětVymazatTy fotky jsou úžasné....
OdpovědětVymazatLucka, vždy sa najviac teším na fotky, ktoré zachytávajú pohľady z Vášho okna, alebo vôbec okolitej prírody. Žijete si "prekrásne" v dokonalom objatí prírody ... paráda, ktorú úprimne závidím, keďže žijem na rovine, síce blízko jazera, ale hory a lesy to je niečo iné. Užívajte .... krásny deň prajem.
OdpovědětVymazatSilvia
Nádherný kousek přírody , je u vás krásně i bez sněhu . Šárka
OdpovědětVymazatS tou cestičkou mezi borovicema a pláží to mám úplně stejně:)) Ale skála s břečťanem je taky fajn...:).
OdpovědětVymazatTen břečťan je úžasný.Úplně z něho vidím nějako dekoraci třeba věnec.Luci máte u vás krásné okolí .-)
OdpovědětVymazatTo jsou uzasne fotky.
OdpovědětVymazathttp://www.style-and-smile15.blogspot.cz
Opravdu krásné fotky, je to skoro jak na jaře s tím sluníčkem.
OdpovědětVymazatLuci, u vás je fakt jaro!!! Na Vysočině sněhu, kalamita... Fotky úžasné!!!!!!!!!!!
OdpovědětVymazat