Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...










Krásné kousky jsi vybrala! Brala bych všechny;-) Sice je venku ještě chladno...ale...plánovat se může!
OdpovědětVymazatHezké dny.
Jarne myslim a vim ze nevim v cem budu chodit za 7 mesicu kdyz uz ted je mi vse male ;-)
OdpovědětVymazatLucie, já vůbec. Zrovna jsem si ráno u doktora prohlížela jeden ženský časopis s tipy na jaro a přemýšlela jsem, jestli znám někoho, kdo opravdu každý jaro vyrazí nakupovat, aby si koupil něco nového. Neznám. Kamarádky jsou mi podobné - nakupuju, když už fakt něco potřebuju. Neříkám ale, že je to dobře. To si spíš koupím balík knih.
OdpovědětVymazatKrásný výběr. Jen mi tyto barvy nesluší, kromě bílé, ale tak se mi líbí. Jinak jsem typ, co šatník doplňuje, když potřebuje. Jen tak pro radost si kupuji snad jen knihy. :-) A teď mi padl pohled na komentář Lucie nade mnou, vidím, že Lucie napsala něco podobného. :-)
OdpovědětVymazatJá bych brala tu sukni...ta je fakt pěkná. Jak pro princeznu :o)))) Nevím, jestli si každé jaro koupím
OdpovědětVymazatněco nového jenom proto,že je "jaro" ,ale jako malá holka,jsem vždycky dostávala nové boty,aby mě "beránek nepokadil" . Rodičové to prostě uměli zaonačit. Boty by se musely koupit stejně.
Oblečení nekupuji cíleně,ale spíš mě něco trkne a vím,že to je "ono" . Martina
No já už přivolávám jaro co to jde, ale je mi jasné, že v únoru ještě nemáme nárok :-D Máš moc pěkný jarní výběr :-) Hned ten první svetřík se mi moc líbí, je to pěkná barvička, jak je takový melírovaný....
OdpovědětVymazatJinak co se týče nákupu oblečení, tak chodím vyloženě, protože musím. Možná, až budu zase výdělečně činná, tak si dovolím utrácet jen tak, ale obávám se, že náklady stoupnou zase s nástupem dětí do školy a tak to bude asi pořád stejné - co ale vyloženě nesnáším, to je nakupování kalhot. Jsem prostě taková nesouměrná a než najdu co mi sedne, tak se z toho většinou vzteknu ... měla bych cvičit a něco s tím udělat, ale vůle je slabá :-(
Parádní kousky! Já jaro přivolávám tím,že dnes jsem poprvé nechala doma zimní bundu a vyšla v jarní-ikdyž je trošku teplejší než klasické jarní.Venku je + 7 st.
OdpovědětVymazatty baleríny jsou moc pěkné! jsem se chtěla zeptat, kdy se bude losovat ten kávovar? díky Terka
OdpovědětVymazatMoc pěkný výběr Luci :) Taky pokukuju a pár nových kousků už jsem si pořídila, jen letos volím variabilnější věci kvůli rostoucímu pupíku. Z tvých fotek mi hodně padly do oka ty balerínky a krajková puntíkatá košile na druhé fotce! ;)
OdpovědětVymazatPodobné balerýnky už jsem si pořídila, tak se těším až je obuju ;) jinak výběr se mi líbí moc, jsem nalazena na podobnou notu...
OdpovědětVymazatLuci...tvoje tipy na háderky jsou vzdy skvěle. ..moderní i nadčasové a hlavně i prakticke k dětem. Moc se me libi na jaro parka s úzkými kalhotami..mam vyhlídkou v Only.A Le jasne ze tylovka ala Sex ve městě je krása, ale myslím že v tomto případe zůstanu u koukání.
OdpovědětVymazatZdravím,máte skvělý vkus....já bych si vybrala ty krajkové věcičky a balerínky:)A jaro bych už také brala,tak snad se brzy objeví.pa Šárka
OdpovědětVymazatKrásné věci. Takové svěží, v decentních barvách a přitom ne nudné. Já se přiznám, že já jsem tuto zimu bundu ani nevytáhla. Vrstvila jsem teplé merino kousky - nátělník, triko s dlouhým rukávem, tenkou mikinu a navrch dala svůj oblíbený dlouhý kardigan z merina a kašmíru z woolovers, na krk teplý šátek, na hlavu baret a zima neměla šanci. Lenka
OdpovědětVymazatTy krajky se mi opravdu moc líbí, první outfit podle mě vede :-).
OdpovědětVymazatJá se už na jaro vybavila a mám z toho hroznou radost, přesně jak píšeš, konečně odhodit bundu a cítit se volněji, pohyblivěji :-D. Sladilo jsem si bundu, kabelku a boty do jemné krémové až po růžovou a opravdu se těším, až tento set budu moci provětrat ;). Však se toho jara snad už dočkáme co nevidět.
Přeji pěkné dny!