Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...



Lucko,
OdpovědětVymazattak z téhle barevné dětské kolekce jsem nadšená i já !
Super kousky pro kluky, kluci ti krásně ladí :-)
A ta bunda s letadly tu teda Ádovi doslova závidím !
Pro kluky je hodně těžké sehnat pěkné oblečení, až se divím, že to ještě nějakou českou firmu nenapadlo a neispirovala se u seveřanů !
Hned jdu mrknout na odkaz a jasně, že chci dáreček pro Šímu, aby ho nepo...na Velikonoce beránek ;-)
Krásnou barevnou středu Vám všem do mlýna!
Ilono díky, jojo na holky to be se vybíralo :-))), ale holt musíme to nějak udělat aby ti kluci byli fešáci :-)
VymazatPerfektné kúsky!
OdpovědětVymazatMyslím, že to je tá správna funkcia pre parohy:)
Mária díky:-). Tak to určitě ...každou chvíli na ně Adam něco věší:-))).
VymazatOblékat hezky kluka je daleko těžší disciplína, než jak to mám s dcerou. Díky za každý dobrý tip!!! Bunda s letadly nemá chybu a cena je v pohodě. Tvým klukům to moc sluší.
OdpovědětVymazatNo přesně, ale zase alespoň ušetřím :-))). Krásné dny!
VymazatAno, souhlasím, sehnat něco hezkého na kluka je problém. A mám dojem, že čím větší dítě, tím menší nabídka oblečení ;)
OdpovědětVymazatKolekce je fakt super!
Ilono, pravda...a navíc to pěkné už nebývá v naší velikosti :-))). Krásné dny!
VymazatAhojda Luci, uz nekolikrat jsem se te chtela zeptat, kde kluky oblekas - hlavne tedy Maxe. Protoze mame stejny vkus a je nekdy tezke nebarevne mile detske a bio obleceni sehnat. Coolkid uz jsem nasla a zbytek jeste prozkoumam, takze dekuju za paradni tipy! Mej se bajo
OdpovědětVymazatŠárko, hodně věcí má Max po Adamovi, pak Next, Lindex a docela pěkné kousky mám ulovené ze second handu. Ale rychlost jakou Max vyrostl během prvního roku, to je mazec:-). Měj(te) se prima.
VymazatLuci to je nááááááááádhera a kluci jsou velký fešáci . Díky jdu to proštudovat
OdpovědětVymazatMoc díky:-).
VymazatDěkuji za inspiraci... už už vybírám :)) díky.
OdpovědětVymazatNení zač, krásné dny!
VymazatLucka,nielenze su to pekni,vyparadeni chlapci,ale ked je Adam vedla Maxa,vidno,ze je to uz mladenec,nohaty zubaty...prislub velkeho ,vysokeho chlapa...a este nedavno bol drobcek,chlapciatko...
OdpovědětVymazatMajte sa pekne !
Aleno letí to, drobek už to není a má být po kom vysoký muž má 2m:-). Krásné dny!
Vymazatmoc pěkný, kluci jsou fešáci (jako vždy :) ), škoda, že nemám prcka do těch parádních kousků! hezké velikonoce !
OdpovědětVymazatrenata
Renato moc díky. Krásné dny!
VymazatZastávám názor, že děti by měly být v barevném, takže Luci, mě se to moooc líbí. Navíc to klukům sluší! ;) bára.kára blog
OdpovědětVymazatBáro, já mám ráda na dětičky hlavně neutrální , přírodní barvy, ale když už barvy ...tak už ! :-))) Krásné dny!
VymazatJé Lucko, díky moc za tip, to je přesně co jsem pro našeho Křemílka hledala :)
OdpovědětVymazatPřeji tobě i tvým fešákům krásné Velikonoce!! :)
Šárko moc díky, tak přeji ať něco pěkného vybereš:-). Krásné dny!
VymazatZnačku Maxomorra jsem zkoukla hned včera, když jsem fotku viděla na instagramu. Pěkné věci mají! Škoda že jsem si teď dala STOP v nakupování :).
OdpovědětVymazatJá nakupuji tak různě, když něco vidím. Ale nejčastěji asi H&M, Lindex a Lidl :). Jo a mohu se zeptat, jak je Max velký? Přijde mi totiž mnohem větší než Tadeáš (na roční prohlídce aktuálně 82cm a 11,2kg). Díky a pěkný den!
Andreo, to jsou kluci asi tak stejně, on si dal teď pro změnu STOP v růstu, sama jsem překvapená že nám je jedna velikost už dost dlouho:-). Krásné dny!
VymazatKrásný! A mně se nejvíc líbí mráčky:). Pro holčičky je to nakupování o dost jednodušší, ale třeba v Lindexu mají pěkný kousky.
OdpovědětVymazatLucie, mráčky máme specielně na oslavu prvního roku aby ladil s dekorací :-))). Krásné dny!
Vymazat