Stránky

28 dubna 2015

Růžová mandloň...

...kvete už i v našem údolí.Každý den, když jezdím kolem zahrad ve vsi, žárlivě pokukuji po všech rozkvetlých zahrádkách, keřích a stromcích.
U nás měl keřík mandloně na květ už dlouho, ale v posledních dnech se konečně ukázal v plné své kráse.Je to nádhera...


...škoda, že vydrží jen pár dnů...


...tak honem se pokochat, dokud je slunce.Počasí nám chce dokázat , že je stále ještě Apríl a tak se podle toho chová.
Ani nemůžu uvěřit, že včera jsme večeřeli na terase jen v tričku.
Brrr.

Dny jsou poslední dobou nabité a čas tak letí.
Adam marodí, má rýmu a hrozný kašel a dnes jsme ani venku pořádně nebyli, oba kluci doma to je mazec, tak jsem si odpoledne byla odpočinout na třídní schůzce.
No fakt odpočinout, po schůzkách je v aule školy raut a tak i přes to, že informace od třídní, nejsou vždy růžové :-))), tak pokec potom v klidu, bez dětí s kávou a chlebíčkem v ruce je celkem relax:-).

Dnes mě pobavila informace, že Adama má sice hlavu, při psaní diktátu, v oblacích, ale když nějaký spolužák během psaní hlesne, že mu dopsalo pero, náš Adam pohotově vyskočí a nabídne to své, to kterým má psát on :-). Tak alespoň má dobré srdce, když už ne jedničku z diktátu :-).Mějte se krásně ...
... navzdory počasí!


11 komentářů:

 1. Krásne fotky Luci...a šikovný synek:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím......Adam zlaté srdce máááá))))pa Šárka

   Vymazat
 2. Adam je super... v mnoha věcech mi připomíná mého Gabriela... to dobré srdce je mnohem víc než diktát a cokoliv... hezký večer Inka

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky su priam pohladenie na oku i na dusi. Diktat? To predsa nie je dôlezite. Dôlezitejsie je to dobre srdce... a ze sa vievynaliezt...ako sa vyvliect z diktatu:) Priloz mu do peracnika este jedno-dve nahradne pera.
  Krasne dni

  OdpovědětVymazat
 4. Raut po třídní schůzce? No to jsem ještě neslyšela. To by se mi líbilo, stačila by káva :-)
  Náš Adam je v první třídě, tak zatím ty diktáty tak nehrotí, tak uvidíme dál. Jinak fotky nádherné, jako vždy. Krásný den Lucko

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné, miluji květy a proto miluji jaro :) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 6. ..zoženiem si ! alebo aspoň dulovca japonského :)

  OdpovědětVymazat
 7. Nadherne to je.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětVymazat
 8. Krásně vám to květe. Adam mi hodně připomíná dcerku - ta také každému pomáhala, i když tím pádem nestíhala. Nejradši seděla vedle nejpomalejšího žáka. Až jsem musela paní učitelku poprosit, aby jí to nedovolovala... Ad třídní schůzky - synova třída vždy přichystala rodičům na třídní schůzku občerstvení - jednohubky, chlebíčky, pizzu, muffiny, perníčky - paní učitelka s nimi vždy strávila hodinu-dvě ve školní kuchyňce, kde se druhý stupeň učí základy vaření. U dcery ve třídě to bohužel zvykem nebylo. Škoda. Krásné jarní dny k vám do údolí!

  OdpovědětVymazat
 9. Miluji, když vše okolo kvete. Je to hrozně romantické. A tyhle květy jsou opravdu kráásné!

  OdpovědětVymazat