Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Lovely inspiration and lovely pictures...
OdpovědětVymazatHave a great sunday!
Titti
Luci, fakt velika nadhera:-). Cervenou bych tam snad ani nedavala:-), no mluvit do toho nebudu;-). M.
OdpovědětVymazatPřekrásné. Skvělý nápad zavěsit několik věnečků na větev! Tleskám. :)
OdpovědětVymazatSuper asi budu muset do Obi ty zaklady jsou skvely ty omotany jeste skvelejsi hezky den Radana
OdpovědětVymazatKrásné. Dráty už mám taky doma, jenom ten keř musím nějaký sehnat, hezké odpoledne D.
OdpovědětVymazatKrasne Luci :) ... u vas doma je taka neuveritelna pohoda, rada nakukujem :) peknu nedelu, Jana
OdpovědětVymazatSkvely napad, Luci. Vypada to uzasne !
OdpovědětVymazatLuci, jednoduché a přitom tak kouzelné. Moc se mi Tvé předadventní dekorování líbí! A.
OdpovědětVymazatKrásne tvorenie Luci. Andrea
OdpovědětVymazatKrásné a k tomu šikovné děti.Alibabka
OdpovědětVymazatMoc se mi líbí,šikulka...dae
OdpovědětVymazatJednoduché a krásné..tk příští rok :)
OdpovědětVymazatLuci, parádní věnečky. Asi navštívím OBI :-) Kombinace korálků a zeleného jehličí působí přirozeně, prostě jako v lese :-)
OdpovědětVymazatŠikulky.
OdpovědětVymazatmáte asi skvělou vesnici, už jste několikrát psala o akcích u vás, to není až tak běžné:) a ty věnečky jsou nádherný:)
OdpovědětVymazatKrása!
OdpovědětVymazatJednoduché, krásné :)
OdpovědětVymazatKrásné! Působí to vzdušně, čistě a jednoduše. Moc povedené :-)
OdpovědětVymazatLucie, kroužky jsem v OBI náhodně objevila také a už mám spoustu nápadů, co by z nich šlo. Věnečky jsou krásně jednoduché a přitom milé. Krásná advent!
OdpovědětVymazatNo to je překrásné jednoduché a přitom kouzelné.
OdpovědětVymazatKrásné, elegantní...Kde se dají prosím sehnat dřevěné korále?
OdpovědětVymazatNaozaj jednoduché a krásne...
OdpovědětVymazat