Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...
Deti rastú neuveriteľnou rýchlosťou. Kučeravého blonďáčika si veľmi dobre pamätám a už je z neho veľký chalan. Prajem všetko najlepšie. Andrea
OdpovědětVymazatAdamkovi vše nejlepší k narozeninám. I když oslovení Adámek se už asi pro tak velkého chlapaka nehodí, že? Uzijte si oslavu a tesim se na fotodokumentaci.
OdpovědětVymazatGratulace veliká! Těším se na další a další příspěvky! <3 :-*
OdpovědětVymazatRáda Vás sleduji, koukám každý den, co nového ve mlýně, jste mi velkou inspirací. Ale zaráží mě, že je Adamovi už 14 let... Přeju nám i Vám mnoho hezkých inspirativních příspěvků
OdpovědětVymazatTrochu jste to popletla. Adamovi je 10. Jinak přeji další krásna léta jemu i Maxovi a Aničce
VymazatVeliká gratulace Adamovi ...už je velký kluk...Letí to strašně ...pamatuji, že jsem v 10 letech dostala od kluka první pusu- tenkrát jsme v Kolíně kradli za garážema naproti Lučebce hlávky zelí ....a pusa byla sladká jako med , dodneška si to pamatuji....-D
OdpovědětVymazatTěším se na fotky z oslavy jistě bude bezva a všichni si ji užijete a Adam s kamarády a sourozenci.....
Adamovi všechno nejlepšíííí !!!! První dvojčíslí !! Šá
OdpovědětVymazatPřeji Adamovi všechno nejlepší k prvním kulatinám. Majka
OdpovědětVymazatTaké se připojuji k přání všeho nejlepšího! Ať Adama v životě provází kmotřičky Štěstí, Radost, Moudrost a Zdraví!!! Zuzu
OdpovědětVymazatVeeelika gratulace, to uz je obrovsky kus prace a cesty. M.
OdpovědětVymazatVšechno nejlepší k prvním kulatinám!
OdpovědětVymazatPanečku, to to letí...blog sleduji od té doby, kdy v něm blondatý andílek Adámek byl ještě sámm...daleko je lepší je ale mít sourozence a že jich teda má! Fotka krásná a Adámkovi přeji jen to nej... dál štastné dětství , plné zdraví ,smíchu a lásky !A těším se, jakou mu Lucie přichystáš oslavu! M.
OdpovědětVymazatJeee uz 10! Adamovi vsechno NEEEEJ! pa i.
OdpovědětVymazatTo to letí... Všechno nej Áďovi!
OdpovědětVymazatnejlepší věk, má krásné dětství a úžasnou rodinu, tak Adíkovi přeju zdravíčko a důvod se smát každý den. Nedávno jsem měla angínu, tak jsem si přečetla Váš blog od začátku a Adam byl sladký chlapeček. Podoba sourozenců je úžasná. Pořádně ty kulatiny oslavte! Těším se na report...:)
OdpovědětVymazatDobrý den,Lucie, už pár let sleduji Váš blog, ale až dnes jsem zjistila, že máme stejně staré děti. Náš Jaroušek má dnes také narozeniny, a desáté. A ten orkán mu dal do vínku neskutečnou energii :))
OdpovědětVymazatMějte se hezky, Alena
Milý Adam, všetko najlepšie!
OdpovědětVymazatLucko, máš nádherné děti a Adamovi přeji krásné narozeniny a Tobě hodně síly to všechno ukočírovat:o))...krásné dny..Inka
OdpovědětVymazatVše nejjjj....blogu i Adamovi...Ilča
OdpovědětVymazatUpřímné blahopřání oslavenci. Má velké štěstí - má božííí sourozence/určo i ty instantní/ a úžasné rodiče. Krásná rodina v super mlýně. A díky za milé blogování. Všechny zdraví a vše NEJ Adámkovi přeje Lu z Moravy
OdpovědětVymazatVsechno nejlepsi Adamkovi k jeho prvnim kulatinam :-D
OdpovědětVymazatKrásné narozeniny Adámku.Marie
OdpovědětVymazatAdámkovi, krásné narozeniny. A už se zase opakuji - máš nádherné děti.
OdpovědětVymazatZdravím do mlýna a Áďovi přeji všechno nejkrásnější a báječnou oslavu :-) Lenka
OdpovědětVymazatAdamovi všechno nejlepší, letí to! :-) Lucie
OdpovědětVymazata já chci vědět kolik tedy stála ta opicka co visí na policce....nesmazal tu někdo příspěvky s tímto dotazem????????
OdpovědětVymazat