Stránky

09 ledna 2017

Svěže...

...do nového týdne!Přeji pěkné pondělí!

Vždycky když uklidím vánoční dekorace,  osvěží to atmosféru doma.
Najednou je víc místa a bez té červené je to víc vyklidněné.


Ale je pravda, že to vánoční dekorování a zdobení je trochu veselejší než to uklízení dekorací, ale ve chvíli kdy je pryč stromek tak mě to většinou začne bavit a nakopne mě to k celkovému úklidu :-))).
Taky to tak máte?

Konečně nemusím závodit s Annou, jestli bude u opadaného jehličí dřív ona 
a nebo já s vysavačem :-).
V jídelně mám na stole zimní kytici a věnečky zůstaly už jen korálkové.Svíčky můžu v každém ročním období.Kytice je z toho mála co v květinářství, teď po Vánocích, nabízí.Naše Andy včera usnula kolem jedenácté, dnes jsou prckové mrzutí, nestíhám utírat nudle, protože rýmu mají oba stejnou.
To bude asi tím, že oba razí heslo "co je tvoje - to je moje" a občas je nenápadně pozorujeme, jak sedí  a navzájem si kradou dudlík :-))).


Pohodový týden přeju!
A pokud vy a nebo děti bojují s rýmou, kašlem a jinými zimními "radostmi", tak přeji ať jsou brzo pryč a jste zase fit!

9 komentářů:

 1. Luci, kytice je nádherná ...v jednoduchosti je krása.
  My ještě vánoční výzdobu máme , konečně je venku sníh tak ještě určitě týden si budeme užívat světýlka. Já to miluju a vždy se nemůžu se stromkem rozloučit.
  Přeji ať jsou dětičky brzy fit.
  Petra

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, u vás je to vždycky krásné!!! A přeju víc zdraví v novém roce - u nás proběhla rýma před Vánoci i po nich, doufám, že bude chvíli klid!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den Lucie, mám na Vás dotaz trochu mimo téma... jak jste spokojená s houpacím koněm co máte pro Andulku? naše Anička bude mít rok a přemýšlíme o narozeninovém dárku :) moc děkuju a krásný den ...a krásný blog, ráda navštěvuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aneto, děkuji za návštěvy. Koník byl super volba, ale věděli jsme dopředu že jí to baví, má podobného u babičky (ještě po Adamovi) a už tam ji zajímal, Maxe zase v tomhle věku koník nezajímal vůbec. Tak šťastnou ruku při výběru dárku pro slečnu! Krásné dny!

   Vymazat
 4. Luci, krása...a mám také dotaz, kde v KO mají eukalyptus?...pa Vokopka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím, já ho koupila ve futuru, ale po mém odchodu už ho neměli :-). Krásné dny!

   Vymazat
 5. Lucie, mame stejne pocity, co se týče povan.uklidu.:-) www.dekorater-amater.blogspot.cz Všude je čisto a lehko. At jste brzo bez nudli a tešim se na dalši fotky od vás.

  OdpovědětVymazat
 6. Krásně je u vás, moc krásně. Zdraví Lu z Moravy

  OdpovědětVymazat