Stránky

08 ledna 2017

je to tak dávno...

...kdy jsme si užili pohled na zasněžené údolí...
...a hned několik dní v kuse !
Přeji pěkný nedělní večer!

Tak přesně takhle bych si představovala vánoce.
Dnes u nás celý den sněžilo, krásný to bylo!
Stromek už jsem odstrojila a vystěhovala ven, ale jednu hvězdu v okně a světýlka na zábradlí v patře si zatím necháme.
Tuším, že ač jsem se snažila uklidit všechny vánoční dekorace , urřitě ještě někde nějakou najdu :-).

Max , doufám už překonal fázi laryngitidy , kdy mu hrozil štěkavý kašel a i přes to, že má děsnou rýmu,ale tentokrát opravdu šerednou, tak si užíval sněhu.
Aby bylo nasněženo několik dní v kuse, se už dlouho nestalo, tak jsme toho museli využít.

Bohužel na opravu hlavy sněhulákovi si musíme počkat na oblevu, protože z prašanu ji prostě neuděláme :-), ale zase jsme mohli vytáhnout sáňky a hurá zkusit všechny kopce okolo.


Ukázalo se , že starší brácha se celkem hodí :-).
A tak se o něj i malej brácha občas bál, protože Adam zkusil i celkem akrobatické kousky v terénu.


Zato když vezl mladšího bráchu, tak docela brzdil.Právě sedíme s mužem u krbu a už několikátý den se snažíme užít si klidný večer, zatímco děti spí.
Ale bohužel neúspěšně.
Andulka už několikátý den úspěšně bojkotuje spánek a dělá nám "milou společnost" tak do jedenácté a někdy i do půlnoci.Právě proběhl další pokus o uložení Andy k spánku...tak uvidíme :-))).

Mějte pěkný večer a zítra prima start nového týdne!

3 komentáře:

  1. Dobrý večer Lucie, ta zima a nemoci, to je fakt strašný. Děti mám 13 a 3 roky. Kluk je starší a před nedávnem prodělal příušnice, docela drsné to bylo a co jsem nevěděla, že se mohou i několikrát za život opakovat. Ted je zase nakřáplý, takže zítra nejde do školy. Je z toho ale neštastný, protože je v půli 8. tř. a už mu jde o známky. Záleží mu na tom, aby se dostal na školu, kam chce, takže je zodpovědný. Malá se zatím drží, ale vím, že to přijde. Držím Vám palce, také jsme víkend u nás na Šumavě užívali. Mějte se prima.

    OdpovědětVymazat
  2. Dobrý večer...úplně Vás chápu, my v celku usneme brzy za to nám to trvá do dvou hodina do rána a padla...jde se vstávat a blbnout:(...už se těším až toto období bude zase za námi...tak klidnou noc Janča...p.s: máte to doma kouzelné!

    OdpovědětVymazat
  3. Krásné to tam máte! Naše malá usíná kolem osmé, ale celou noc se budí po 20 - 60 minutách, takže spím na etapy a s flaškou čaje v ruce.

    OdpovědětVymazat