Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Krása, z fotek sálá radost a pohoda. My včera navečer vyráběli krmení pro ptáčky (koláčky z ptačího zobu a tuku a navlékali oříšky, šípky a buráky). Kluky to moc chytlo a ráno začali navlékat sami znovu. a proto to my mamky děláme a to špinavé prádlo nebo binec v kuchyni jako u nás včera k tomu prostě patří :).
OdpovědětVymazatPřeju krásnou neděli.
Lucia ste uzasna! Citam Vas blog s velkou radostou, a nedavno som Vas domov videla i v “Bydleni” nazivo - no parada! Obdivujem, ze sa Vam chce pisat blog, na toto som ja velmi leniva, pc nie je moj priatel... Krasne sviatky prajem Vam i celej rodinke, Erika
OdpovědětVymazatTo je tak krasny❤☺ dekuju ze se o to podelite❤ nikdy jsem tak velkou rodinu nemela a moc rada sem chodim ☺
OdpovědětVymazatJednoznačne ujíždím na Tvojich filmoch:-)
OdpovědětVymazatJeee, tak to je krasny, skvely napad:-). M.
OdpovědětVymazatLuci, to je skvělé! :-)
OdpovědětVymazatta poslední fotka je božíííí a celý nápad super :-)
OdpovědětVymazatkrásný zbytek adventu vinšuju J.
krasne. vynikajuci napad.
OdpovědětVymazatja som veru este pecene ablcko s cukrom nejedla ale inspirovali ste ma :) niekedy to budeme musiet vyskusat.
krasne fotky uplne z nich ide vianocna nalada a atmosfera.
u nas zatial mozem o atmoske len snivat lebo doma lazaret, napecene nic ale aspon vy ste mi urobila prijemnu vianocnu naladu :) Karin
Jste úžasní, Lucí.
OdpovědětVymazatKrásné a požehnané svátky vám všem přejeme,
pa, M
Já nemám slov.Jak je víc dětí je to nádhera,Pro nás,vím že máš Lucko hodně práce,ale je to neuvěřitelné,jak ty děcka vedete,,,,,Alibabka
OdpovědětVymazatTyjo <3 Kouzelné fotky, mají krásnou atmosféru!
OdpovědětVymazatwww.mummysweetbaby.blogspot.cz