Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

nový byt...

...nalezen ! Krásný den přeji! Zas a znovu díky za všechnu podporu tady na blogu. Díky vaší podpoře mi spadl obrovský kámen ze srdce, jedna velká starost je najednou mnohem menší. Když jsem si podruhé vyslechla diagnózu rakoviny prsu, přestala jsem hledat možnosti, jak víc pracovat a vydělat si. Došlo mi totiž, že moje energie bude v následujících měsících to nejcennější, co mám. Už vím, že mám svoje limity, že čas je to nejcennější co mám a že se svou energií musím zacházet opravdu velmi opatrně a obezřetně. Sedla jsem k excelu a rozpočtům. Podrobný přehled o svých příjmech a výdajích mám už čtyři roky. Takže vidím, jak blbě si vedu :-). Takže jsem věděla přesně, jak vysoký nájem si můžu dovolit. A hlavně takový, který zvládnu i v případě delší pracovní neschopnosti. Začala jsem hledat v inzerci a asi i díky mé profesní deformaci ( jsem nákupčí) jsem si udělala hodnotící a rozhodovací tabulku na jednotlivé byty. Původní parametr "atmosféra" jsem z hodnocení nakonec vyřadila....

Máme to černé na bílém...

...marodíme s chřipkou , teda hlavně Adík a taky babička , se kterou jsme trávili sobotní dopoledne.

Po téměř probdělé noci, jsme vyrazili navštívit naší paní doktorku a ani jsme nemuseli čekat v čekárně!

Proč?

Protože hned u vchodu nás odchytila paní z krajské hygienické stanice s tím, že shání dítě , které má začínající respirační onemocnění...Adam , který hřál na dálku a oči měl jak angorák a z nosu mu teklo jako z okapu byl označen , jako vhodný exemplář.

A tak nás vzali hned , ale něco za to...Adík musel vydržet výtěry z krku a nosu a odběr krve...ale byl statečný!





Teplota mu slezla z hodnot kolem 39,5 stupně až odpoledne...a protože celý den byl v horečkách , hodný, poslušný , klidný a hodně spal...unavená maminka si trochu zavzpomínala...



... na jednu ze svých prvních lásek :-)



Jeho plakáty jsem měla po celém pokoji a moje máma to velmi těžce nesla :-)))

Ten film jsem viděla tolikrát, že bych se za to číslo možná mohla stydět :-)...ale i tak mě vždycky baví. Po odchodu vynikajícího Patricka , ty scény prožívám snad ještě víc, ale s úplně jinými pocity..."myslím", že dnes už si "nemyslím" , že bez Johnyho nedokážu žít :-)

A co vy? Taky máte nějaký film, který můžete vidět stále dokola?



Přeji pěkný večer!



Komentáře

  1. Luci jj třeba u Pomády si číslo taky nepamatuji a Travoltu jsem si chtěla vzít :-D...a na starý kolena je to Mamma Mia :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Tenhle film mám taky ráda. Brzké uzdravení marodovi.

    OdpovědětVymazat
  3. Ahoj Lucko, tenhle film taky miluju. Kolikrát jsem ho viděla netuším, je to mockrát. Nestyď se, protože já snad ještě víckrát viděla Tři oříšky pro Popelku s Libuškou Šafránkovou a můžu je vidět i dneska.
    Jana

    OdpovědětVymazat
  4. Lucko, tak tohle a pak ještě Julii a Richarda ... a Tři oříšky jsou taky dobrý Jani... vítejte v klubu :-)
    Brzké uzdravení ... u nás to samé, zatím pouze u jednoho :-)

    OdpovědětVymazat
  5. Luci, taky patrim k zavislakum u tohoto filmu. A pak jsem taky jeste milovala Cindirellu z hitem Stay - achhhhhhhh. Dnes je to spise romantika (kdyz manzel neni doma) J. Austen (Sense und Sensibility, Emma, Mansfield Park atd.) At je Adamkovi a babicce brzy lepe, Katerina

    OdpovědětVymazat
  6. LUCI, PŘEJI BRZKÉ UZDRAVENÍ.
    MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ FILM JE DOKTOR ŽIVAGO S KEIROU KIGHTLEY.
    JSOU TO DVA DÍLY, KRÁSNÁ ROMANTIKA. URČITĚ SE MRKNI.
    OBRÁZKY PATRIKA BYLY VYVĚŠENY I U MĚ V POKOJÍČKU A FILM, SUPER.
    TAKÉ VIDĚN ASI STOKRÁT.
    MĚJTE SE DOBŘE.
    BOHDA

    OdpovědětVymazat
  7. Luci, přeji brzké uzdravení! U mě sice Patrick nevisel, ale mám ho moc ráda. U mě visel Ewan McGregor.. :D :D No, a z filmů asi nejvíc vítězí Amelie z Montmartru, tu můžu pořád.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie