Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...


Jéé Luci, tak přesně takového máme doma - tedy tchánovi. Já osobně bych si ho v životě nekoupila. Ale co nadělám, když máme společnou zahradu a dětem se taky líbí. A s kytí ti bohužel neporadím. Jinak babičce přeji vše nej nej a hlavně zdravíčko ... Věra
OdpovědětVymazatA Mulisáka schovávat nemusí, máš pravdu vydržííííí
nie je to nejaky druh vresu?
OdpovědětVymazatMulisák nemá chybu :-D
OdpovědětVymazatAhoj Luci,
OdpovědětVymazattak rostlinku neuhodnu, trpaslíka vzhledem k věku babičky toleruju a nádhernou vázu se svícnem a podnosem tedy závidím a obdivuju!!! Nádhera. Měj se fajn
Šárko váza ,svícen i podnos jsou z OBI
VymazatDobrý den, nejdříve musím pochválit Vaše příspěvky(všechny).Opravdu pohladí oko i duši. A te´d k Mulisákovi. I já mám na zahradě trpaslíka( teda z pískovce,na balkoně malýho barevnýho) a v záhonech a ve skalce litinový pítka ,keramiku,ptáčky apod. K narozeninám jsem dostala od dcery a vnoučat ježka -solární světlo.Jsem sice o generaci mladší než Vaše maminka a o generaci starší než Vy,ale tohle všechno miluju současně se vším starým,letitým. No a co je vlastně kýč? Někdo si myslí,že budha na zahradě a čínské domečky ten kýč nejsou?Nebo sošky andělů,někde z betonu vyrobených nebo ještě hůře,někde odcizených. I to se mně líbí. Ale to co nám přece udělá radost nemůže být kýč,proto mamince tu radost dopřejte.Jinak je nádhernej. zdraví Alča
OdpovědětVymazatDěkuji za pochvalu :-). Přesně takhle k tomu přisupujeme a Mulisák dělá radost :-)
VymazatLucko, pro me je Mulisak kyc, ale kdyz z nej ma babicka radost, tak proc ne. Nikdo nema patent na krasu, kazdy si vytvari tu svou. Rostlinku neznam, ale vypada moc zajimave a krasne se vyjima v zatisi. Hezky den, Katerina
OdpovědětVymazatDobrý den Lucie, rostlinka by (podle květů) mohla být statice. Nejsem si jistá :) Přeji hezký den. Monika
OdpovědětVymazatMoniko, díky , je to statice!
VymazatAhoj Lucko, kytka se jmenuje statice Limonium suworowii, je moc pěkná. Také já ráda čtu tvé příspěvky. Renata
OdpovědětVymazatRenato díky , díky!
VymazatAhoj Lucka, ten vodníček je roztomilý a myslím, že jeden ešte netvorí gýč.
OdpovědětVymazatEmily
Kýč, nebo ne, je to na vlastní zahrádce a tak komu se to nelíbí to nemusí mít na očích. A hlavně, tomu, komu se to líbí, má radost každý den, když se na toho fešáka podívá:-D
OdpovědětVymazatHorší, je se koukat na Vochomůrky od Knížáka a to ještě zato zaplatit:-(
Lezarts :-)))
VymazatAhoj Lucko, také bych měla s Moulisákem problém .Vůbec nechápu, jak se takový kus barevné umělé hmoty může někomu líbit. Blog máte moc pěkný, často si ho vyhledávám. Jo, a kytička je statice suworowii.Tána
OdpovědětVymazatTáňo děkuji!
VymazatNádhera. Krásné snímky.
OdpovědětVymazat