Stránky

27 srpna 2012

Velká oslava...

...kulatin !

Krásné pondělí blogerky!

Po krátké odmlce , se hlásím znovu ze mlýna :-) !

Posledních pár dní bylo poněkud hektických. Nejprve, po téměř 3 týdnech , během kterých jsem si stihla k rodičům navozit téměř celý šatník, jsem se musela pobalit a odstěhovat sebe a taky velkou část Adíkových nezbytností :-). Doma jsem se ani nestihla rozkoukat a vrhla jsem se do úklidu a přípravy na velikou oslavu, kulatých narozenin mojí sestry.Vzhledem k tomu, že po dobu mé nepřítomnosti se stále kolem mlýna pilně pracovalo a dům byl obýván výhradně pánskou společností, tak to v domě taky podle toho vypadalo :-)

Oslavu jsme pojali se vší parádou a protože již pozvánka měla trochu dětský motiv, tak i oslavou by nepohrdla žádná holčička předškolního věku a vlastně jakéhokoli věku :-)))Takže na oslavě nebyla nouze o barevné vázičky s barevnými kvítky...
...nadýchané papírové koule z ubrousků a krepáku ... a barevné balónky :-)... ...helium nám udělalo taky radost všem , bez ohledu na věk :-)
Ač se moji chlapci snažili seč mohli, trávníček do oslavy nestihli tedy malý kousek už máme, ale je to zatím jen malilinký ostrůvek naděje v moři bahna :-) a tak se oslava konala částečně na terase a převážně v obýváku a čítala kolem 30 lidí, kteří se naštěstí během dne trochu prostřídali :-)
Užili jsme si spoustu jídla, pití, zábavy.......a velmi málo spánku...ale stálo to za to !

P.S.: fotky z doby po setmění jsou nepublikovatelné :-)))

Mějte krásné dny!6 komentářů:

 1. Nádhera-překrásné fotečky a překrásně ozdobená oslava!!A hlavně tedy gratulace!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Míšo a ségra taky děkuje :-)

   Vymazat
 2. Luci, tak to byla bombastická oslava!!!!!!!! Rej dění, zábavy... super! Tvá sestra se má, že Tě má :-)) Připravila jsi jí úžasnou pááárty :-)) Už vidět výzdobu... a mám chu´t se bavit :-)) Kulatiny mě čekají příští rok, nechceš si to zopáknout? Protože tohle bratříček asi nezvládne hihihi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Zuzí za pochvalu,no hele možá , že za rok už bych si to i zopákla :-)))

   Vymazat
 3. Dobrých oslav, smíchu a nálady není nikdy dost a tady se opravdu povedlo vše dohromady! Holte "Princezna ze mlýna" umí dělat kouzla a zázraky:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lezarts...oojéé smíchu bylo, že mě ještě dnes bolí břišní svaly a panty :-))). Díky za poklonu:-)

   Vymazat