Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...





Luci, krásne o pečiete. A to sa Ti pečie s takým pomocníkom. Ja mám zatiaľ upečené iba linecké. Budem ešte medovníčky. Vanilkové rožky a grilážky mi robí každý rok svokra a orechové rožteky mamina. Potom už len spravím vianočnú štólu a nejakú tortu. Veľký úspech má u nás Raffael torta. Andrea
OdpovědětVymazatLuci, vypadá to nádherně ..... děkuji ti za tip a recept na mandlové řezy, určitě je vyzkouším ..............přeju ti krásnou a pohodovou druhou adventní neděli ..........Marki
OdpovědětVymazatLucka, šikovného pomocníka si mala, napečené máte dobroty. U nás máme radi tiež linecké zlepované, medovníky to je klasika a maminka si pečie pre seba grilážky a tatínkovi kokosky. To je u nás taká povinná štvorka. Krásnu 2.adventnú nedeľu. Renata
OdpovědětVymazatMilá Lucia, tak mala si skvelého pomocníka. Pečenie na vianoce mám veľmi rada. Je to už samo o sebe také sviatočné. Zapálime si sviečku, pustíme vianočné pesničky a robota ide od ruky jedna radosť. Ja mám pomocníkov troch, aj keď viac ich bavia medovníčky, lebo tam sa môže prejaviť ich kreativita. :)
OdpovědětVymazatNa ostatné mi potom zostane iba dcéra. Chlapi sa už do toho nehrnú. :)
Prajem Ti krásny advent.
Ľubica
znovu krasny prispevok, velmi sikovne vam obom to pecenie ide! :) ja som napiekla uz pernicky a tento tyzden si niektory vecer sprijemnim vanilkovymi roztekmi :))
OdpovědětVymazatLuci to mandlové cukroví vypadá náramně!A ještě k tomu je rychlé,určitě vyzkouším.
OdpovědětVymazatJá mám pečeno šest druhů a tradičně ještě šest přibude.Kluci mi ho kradou už před svátky,takže se sní 100 %!
Krásný Advent,Alena.
Lucie, ty jsi prostě super žena, já teda nestíhám a ještě nic upečeného nemám, snad tento víkend...Právě jsem u tebe hledala (a našla) recept na naloženého lososa, toho udělám určitě. Krásné pondělí:-)
OdpovědětVymazatLuci,to jsi fakt dobra,ja jsem pekla jen par druhu a ostatni se segrou a pak s mamkou a pak si to povymenujem,to je super,protoze se nam pak sejde vice druhu cukrovi,ale stejne nad linecke a rohlicky nic nema,jo mozna letosni novinka rohlicky z nutely,mnamka pro cokoladove silence.
OdpovědětVymazatLUCI, PŘEJI PŘÍEMNÝ PŘEDVÁNOČNÍ ČAS.
OdpovědětVymazatPOHODU A DOBROU NÁLADU.
BOHDA
Luci, vše nejlepší k svátku a přeji Ti, ať ti blog nadále rozkvétá. To cukroví voní až sem k nám!!! Pa pa.
OdpovědětVymazatTo píšu já, Binn, koukám jsem se zapomněla odhlásit z pracovního Blogu. :)
VymazatTady to ale voní! Sladce a vánočně. Napečeno ještě nemám, to bude asi tím, že mi chybí takový šikovní pomocníček :-)
OdpovědětVymazatParádní pomocník, já zatím péct nestíhám.
OdpovědětVymazatTy mandlové řezy vypadají fantasticky! Ty bych ráda vyzkoušela, děkuju za inspiraci :-)
OdpovědětVymazatA pomocník je krásný :-) U nás už asistují obě ratolesti a taky to podle toho trvá a vypadá :-)
Voní to až sem:-)))
OdpovědětVymazatS pomocníkem šla práce určitě skvěle, taky jsem jednoho malýho měla, a k němu ještě pár větších:-)) Ale máme hotovo ... teda asi ... jak koukám, všude samé dobré recepty, je to lákavé:-)))
Ajka
Moc díky za komentáře a ano není nad malé pomocníky :-). Tak ať se všem podaří napéct podle svých představ! Krásné dny!
OdpovědětVymazat