Děkuji...
...nejsem na to sama. Dnes jsem zažila něco, co jsem opravdu nečekala. Po zveřejnění minulého článku mi několik lidí poslalo finanční příspěvek. Když jsem článek psala, chtěla jsem jen dát vědět, co se v mém životě děje. Nenapadlo mě, že se najdou lidé, kteří se rozhodnou mě podpořit i tímto způsobem. Nevím, jestli dokážu vyjádřit, jak moc si toho vážím. Nejde jen o peníze. Jde o pocit, že na člověka někdo myslí. Že jeho slova mají smysl. Že na některé cesty nemusí jít úplně sám. Děkuji každému, kdo četl, sdílel, napsal zprávu nebo přispěl. Dnešní den mi připomněl, kolik dobra mezi lidmi pořád je. Možná je úsměvné, že odkaz na „kafíčko“ jsem měla připravený spíš do budoucna. Na dobu, kdy se blog zase více rozjede a já budu mít prostor pravidelně přinášet tipy, návody, recepty, zkušenosti a další obsah, který by mohl být pro čtenáře užitečný. Nenapadlo mě, že ho někdo využije právě teď. O to větší vděčnost cítím. Děkuji za důvěru, podporu i za to, že se ke mně vracíte. A ano, v psa...

Krásné Vánoce celé tvojí velké rodině. Eva:-)
OdpovědětVymazatKrásné Vánoce! :)
OdpovědětVymazatLucko, i Tobe krasne a pohodove Vanoce a tesim se na dalsi stripky z tveho zivota i pristi rok, kdy vas bude o jednoho vic:)
OdpovědětVymazatLuci, prajem Tebe i celej Tvojej veľkej rodine krásne Vianoce. Andrea
OdpovědětVymazatPřeji krásné vánoce - Jarka
OdpovědětVymazatŠťastné a veselé Vianoce aj Tebe Lucko a celej Tvojej rodinke. Krásne to píšeš že čo si stihla, stihla si a Vianoce aj tak prídu...presne tak asi aj ja s tou mojou príťažou na nohe, tento rok :-( no stalo sa...nevadí a myslim že som toho stihla aj tak dosť a idem už len oddychovať ak opomeniem zajtrajšie varenie lebo zajtra už budem mať pomocníkov. Pozdravujem a tešim sa už na tvoj ďalší príspevok, veľmi rada k tebe chodím na kukandu :-) obdivujem ťa ako to stíhaš aj teraz v takom stave a tooooľko ľudí v dome, si super.
OdpovědětVymazatLuci, přeji ti i celé tvé úžasné rodině krásné Vánoce !!!! Marki
OdpovědětVymazatPohodové Vánoce, díky za inspiraci :-) V.
OdpovědětVymazatLuci, krásné Vánoce!
OdpovědětVymazatKrásné Vánoce ve zdraví a s láskou, ti a celé rodině, přeje
OdpovědětVymazatRenata
Krásné Vánoce :-)
OdpovědětVymazatPohodové Vánoce tobě i celé tvé mužské rodině.. a snad to bude ta holčička:-)
OdpovědětVymazatKrásné vánoce Vám všem,hezky v kruhu rodinném.
OdpovědětVymazatLucinko přeji Tobě a Tvojí krásné rodince krásné prožití svátků vánočních , Šárka
OdpovědětVymazatLUCI, KOUZELNÉ VÁNOCE PŘEJI.
OdpovědětVymazatBOHDA
Lucko, moc ráda k tobě chodím počíst a hlavně pokoukat. Přeji celé vaší velké rodině krásné svátky a pohodový celý příští rok.
OdpovědětVymazatA šetři se ;)...
Moc všem děkujeme za přání!
OdpovědětVymazat