Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Krásné Vánoce celé tvojí velké rodině. Eva:-)
OdpovědětVymazatKrásné Vánoce! :)
OdpovědětVymazatLucko, i Tobe krasne a pohodove Vanoce a tesim se na dalsi stripky z tveho zivota i pristi rok, kdy vas bude o jednoho vic:)
OdpovědětVymazatLuci, prajem Tebe i celej Tvojej veľkej rodine krásne Vianoce. Andrea
OdpovědětVymazatPřeji krásné vánoce - Jarka
OdpovědětVymazatŠťastné a veselé Vianoce aj Tebe Lucko a celej Tvojej rodinke. Krásne to píšeš že čo si stihla, stihla si a Vianoce aj tak prídu...presne tak asi aj ja s tou mojou príťažou na nohe, tento rok :-( no stalo sa...nevadí a myslim že som toho stihla aj tak dosť a idem už len oddychovať ak opomeniem zajtrajšie varenie lebo zajtra už budem mať pomocníkov. Pozdravujem a tešim sa už na tvoj ďalší príspevok, veľmi rada k tebe chodím na kukandu :-) obdivujem ťa ako to stíhaš aj teraz v takom stave a tooooľko ľudí v dome, si super.
OdpovědětVymazatLuci, přeji ti i celé tvé úžasné rodině krásné Vánoce !!!! Marki
OdpovědětVymazatPohodové Vánoce, díky za inspiraci :-) V.
OdpovědětVymazatLuci, krásné Vánoce!
OdpovědětVymazatKrásné Vánoce ve zdraví a s láskou, ti a celé rodině, přeje
OdpovědětVymazatRenata
Krásné Vánoce :-)
OdpovědětVymazatPohodové Vánoce tobě i celé tvé mužské rodině.. a snad to bude ta holčička:-)
OdpovědětVymazatKrásné vánoce Vám všem,hezky v kruhu rodinném.
OdpovědětVymazatLucinko přeji Tobě a Tvojí krásné rodince krásné prožití svátků vánočních , Šárka
OdpovědětVymazatLUCI, KOUZELNÉ VÁNOCE PŘEJI.
OdpovědětVymazatBOHDA
Lucko, moc ráda k tobě chodím počíst a hlavně pokoukat. Přeji celé vaší velké rodině krásné svátky a pohodový celý příští rok.
OdpovědětVymazatA šetři se ;)...
Moc všem děkujeme za přání!
OdpovědětVymazat