Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

ještě jednou...

...pivoňky:-)...
...tentokrát doma :-)!





Krásný večer přeji!

Déšť jim dal zabrat a tak než všechny odkvetou ...



...udělají radost v obýváku :-)




Tak keřík se třemi květy je bílý.






















Mějte krásnou dobrou noc a zítra prima neděli !









Komentáře

  1. Lucko,to je naaaadhera,krásné barvy ...... krásný večer Iveta

    OdpovědětVymazat
  2. ach ty jsou krásné. interiér probudily a přinesly novou atmosféru :-) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  3. Copak pivoňky, ale ty Luci vypadáš úžasně......pa Vokopka

    OdpovědětVymazat
  4. Presne jak napsala Vokopka..ac jsem touzila videt tve pivone u tebe doma a veru me to nezklamalo..miluji jak tvuj jednodussi domov kvetiny vzdy rozzari..tak obdivuji dnes i tebe,jak ti to tak kratce po porodu neuveritelne slusi..ne ze by bylo pravidlem ze maminka nevypada sveze,ale u tebe to primo bije do oci..fakt smekam.Krasnou nedeli.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přála bych vám vidět, jak vypadá jednodušší domov:-))
      Za cenu holinek bych měla aspon inkaso na měsíc.
      To jsem se zasmála, děkuji.

      Vymazat
    2. hezké bydlení snad nemusí být drahé, spoustu si člověk může udělat sám... a je na každým, jaký si kupuje holínky

      Vymazat
  5. Krása, pivoňky úplně rozzářily celý prostor! Jsou nádherné, škoda, že moc dlouho nevydrží...
    A Luci, ty jsi taky rozkvetla, neuvěřitelně Ti to sluší a je vidět jak jsi spokojená :o)

    OdpovědětVymazat
  6. Nádherne vám zakvitli. Práve idem z blogu Green Gate, kde som videla usušené. Keby som mala záhradu, určite si ich aj ja nasuším.

    OdpovědětVymazat
  7. Zdravím:)
    chtěla jsem napsat,co už je napsáno.. a to jak vám to neuvěřitelně sluší pár týdnů po porodu, postavička jako lusk, fakt jen kvetete.
    Pivoňky miluju,jsou nádherné, taky mám pár kousků ve váze,dostala sjem je od dcery .
    Mějte krásnou neděli.
    Petra

    OdpovědětVymazat
  8. Luci, krásné pivoňky v krásném prostředí...hezký den Inka

    OdpovědětVymazat
  9. Luci, krásné pivoňky v krásném prostředí...hezký den Inka

    OdpovědětVymazat
  10. přidávám se, moc krásné to máte a ohromně vám to sekne:-))) krásný podvečer

    OdpovědětVymazat
  11. Krása, miluji Pivoňky! Zajímavé, u mě rozkvetla teprve dnes první a to bydlíme na stejné rovnoběžce:-)))

    OdpovědětVymazat
  12. Také mám pivoňky moc ráda. Škoda, že nemáme zahradu, abych si mohla nějaké vypěstovat. Tak se alespoň pokochám tady :-).

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie