Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

modrá je dobrá...

... aneb, něco nového pro Maxe :-)

Krásný pátek blogerky!


Tak tohle jsou nákupy pro Maxe. Ručník, rychlo zavinovačka a dečka - super hebká:-) !!!
Všechno jsem nakoupila tady a vše je značka LODGER.

Dečka je opravdu hrozně heboučká, chtěla bych ji ve velkém pro sebe :-).

Krásné dny trávíme na terase ...






...Max je s nákupem, zdá se,  spokojený...


...a zatímco on si hoví a spinká v kočárku...


...maminka už nejednou zabrala na houpačce (jen bych potřebovala, 
taky takovou heboučkou dečku :-))) )...


...natrhala jsem si první jarní kytičku do vázy...




... a taky jsem stihla posekat kus zahrady, Max naštěstí vůbec neřeší rachot a spí jako dřevo i když vedle něj luxuju nebo kolem pobíhám se sekačkou :-)...

...a vykvetl tulipán "vetřelec", který má nádhernou barvu.




Max si spokojeně celý den spí a nebo je vzhůru a kouká kolem sebe 
a vystrkuje z kočárku ručky a nožky ...



... tak doufám, že takhle pohodově bude pokračovat :-) !

Mějte krásný den ! 

Komentáře

  1. Luci, modrá je vážně dobrá a Maxovi se očividně moc líbí :o). Užívej si krásných dnů :o)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Deniso , tak modré si užijeme, naštěstí ji mám taky moc ráda :-). Krásné dny!

      Vymazat
  2. Lucie, modrá je i má oblíbená, Maxíkovi sluší a nejlepší jsou koukající prstíky z deky!
    Olga

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Olgo díky, taky se mi líbí...modrá ...i prstíky :-))). Krásné dny!

      Vymazat
  3. ...pohodové fotky, pohodový komentář - tak není co řešit. Ať to trvá stále!!!
    Jarka

    OdpovědětVymazat
  4. Je prima, že máte Maxe pohodáře, držím palce, aby to vydrželo co nejdéle ;-) Jak se tak dívám na ty fotky, hned bych k vám jela na víkend! Máte to doma a venku moc pěkné ;-) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :-))) moc díky, taky doufám, že mu to vydrží, jen se u nás teď moc nespí . Krásné dny!

      Vymazat
  5. Dečká je nádherná, Maxíkovi moc sluší:-) My máme taky jednu, ale v jiném vzoru, a je opravdu heboučká, a i po letech stále krásná. Ano, brala bych takovou větší i pro sebe:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Evi, že jo, tatím jsem podobnou pro "velký" nenašla :-). Krásné dny a děkuji.

      Vymazat
  6. Luci pěkně jsi Maxíkovi nakoupila tyhle heboučké deky jsou úžasné .
    Máte tam na terase úžasnou pohodu - jen tak dál ....... krása krásné dny přeji Hanka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hanko díky moc. užíváme co to dá :-))). Krásné dny!

      Vymazat
  7. Modrá Maxíkovi opravdu sluší a jak je hodný - to ti můžeme závidět !!! mějte se krásně ♥ Iva

    OdpovědětVymazat
  8. Nádherné fotky a Maxík je úžasnej!

    OdpovědětVymazat
  9. Ahoj Lucko,
    Max je neskutečně roztomiloučký chlapeček. Deka je nádherná hned jsem si jí šla hledat jaké mají ještě barvy a asi neodolám:) a děkuji za inspiraci!
    Přeji krásné dny Vlaďka

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vlaďko díky moc, dečky jsou fakt hrozně příjemný, opravdu můžu doporučit:-) Krásné dny!

      Vymazat
  10. Krásné nedělní odpoledne Lucinko,
    to je úžasné,že je Max hodný naše Barunka nám plakala až do půl roku,ale už je to za náma a ted je to zlatíčko.
    Luci Lodger je super i usínáček na dudlík se nám osvědčil a fusak s beránkovou vložkou vřele doporučuji.
    Maxík je nádherný posílám spousty pozdravů a krásné májové dny Adéla.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Adélko, tak zatím je fakt pohodář, snad to vydrží !!!! Jo na ten usínáček už jsem taky koukala :-))), fusak s beránkem máme "home made", ale neše děti mají dost studený odchov, takže na něj asi nedojde :-) Krásné dny!

      Vymazat
  11. Lucko, z fotek čiší krásná pohoda a tak to má být :-) A Tvé tulipánové "pokusy" se vydařily na plné čáře! :-)

    Teď ale z jiného soudku, dovoluji si předat ti "peřinovou" štafetu, tak doufám, že mi nedáš košem - blíže viz můj poslední příspěvek na blogu zde: http://agnieszcinykratochvile.blogspot.cz/2014/05/muj-perinovy-dotaznik.html.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Aničko moc děkuji...no tak to se s tím budu muset nějak popasovat...pokud u toho neusnu :-))). krásné dny!

      Vymazat
  12. Přeji hodně štěstí k tak krásnému miminku.Při sledování vašeho blogu lituji toho,že dříve nebyly gigi-fotoaparáty.Je to krása takto fotit miminko.Přeji vám to krásné uživání si Maxe.
    Zdravím Betty

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Betty moc díky, je pravda, že dnes se t fotí jedna báseň a člověk má spoustu pokusů, ale i tak je pravda, že některé momenty se prostě cvaknout nepodaří a už se nebudou opakovat, ale i tak je to fajn mít to všechno zaznamenaný. Přeji krásné dny!

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie