Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

pořádnou večeři...

...už jsme doma dlouho neměli!



Tedy pokud nejdeme náhodou do restaurace:-).

Vařit mě moc nebaví, leda když je čas a pohoda, ale kdykoliv se poslední dobou pokouším o nějaké náročnější menu, tak mi to Max přeruší a pak to splácám, zjednoduším jen tak, tak , že se pak stíháme najíst:-)



No a tak i na dnešní večeři...


...mám největší zásluhu na salátu...


...kromě rajských, jsou to domácí suroviny - ze zahrádky :-)!


Jo a ještě to moje nádobí, to mi asi taky dalo víc práce něž večeře:-))).



A taky výzdoba, to mi taky jde:-), ze všech surovin na kytici pro paní učitelky , mi zbylo dost materiálu na kytici pro mě :-)...


...a tedy jen pro info...
...k večeři jsme měli dopečenou bylinkovou bagetu, torteliny -polotovar, omáčka alnatura vegetariánská - polotovar, parmasan, snad pravý- předstrouhaný:-) a červené víno - osvědčená TARAPACA z Chile.


Budu si muset vyhledat nějaké praktické, rychlé a dobré recepty:-)

Mějte prima večer a pokud nemáte prázdniny, tak krásný start nového pracovního týdne!

Komentáře

  1. Večeře pro všechny? U nás doma zatím sci-fi! Jsem ráda, že stíhám o víkendu oběd uvařit, večeři si lovíme každý zvlášť v lednici - já v době, kdy "musím", protože malá spí a za chvíli se vzbudí, manžel, když má fakt hlad (raději se neptám, v kolik to je hodin :-)).
    Takže klobouk dolů, a rychlým receptům třikrát zdar! Pěkné pondělí, Luci!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Lucie, tak u nás si na společné večeře celkem (jak se říká) "potrpíme" :-))) a jsem za to ráda, ale je pravda , že velké vyváření to opravdu není :-))). Krásné dni!

      Vymazat
  2. Luci,krásně prostřeno a večeře výborná.. a ,že jsou nějaké polotovary?? no tak jsou ,hlavně,že je co jíst:))
    Tak pohledejte rychlé recepty,ráda se nechám inspirovat..
    Kytice je nádherná,krásně sladěné barvy.
    Petra

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Petro díky...no to je vystiženo přesně...hlavně , že je co jíst :-))). Ale pokud najdu nějakou rychlou dobrotu, určitě se o recept podělím:-). Krásné dny!

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie