Stránky

21 července 2014

kdy jindy...

...než v pořádným pařáku?

Myslím, jako kdy provětrat další letní šatičky :-))).

ORSAY

A protože v tomhle počasí, jsme v neděli už ani nemohli být, vyrazili jsme do obchoďáku. 
V podstatě jsme ani nejeli nic nakupovat, ale jen tak pobejt v klimatizovaných prostorách.

Šaty jsou jednoduché a celkem praktické, protože mají zadní díl sukně lehce delší......což se při častém ohýbání pod kočárek moc hodí :-))).


A pro dny s naším "blinkajícím" mimi mají i praktický vzorek na kterém se toho hodně ztratí......ale ne že bych o tohle zpestření ve výstřihu tolik stála, takže plína to vždycky jistí. Na druhou stranu Max je šikula a dokáže se bezvadně trefit zrovna tam, kde plína není :-))).

U nás se možná schyluje k dešti, ale takhle se schyluje už od rána...
...když "bratr model" začal sekat zahradu a káplo na něj, hned prý že bude pršet, 
že toho radši nechá :-))),
ale nějakých celkem 20 kapek se opravdu jako déšť nepočítá:-))).

Mějte prima prázdninové dny s deštěm i bez!
10 komentářů:

 1. Lucie asi jsme se tam někde míjeli :o))) šaty krásný a já si samozřejmě ...když už jsem tam byla ...koupila taky ale k těm mým pruhovaným by slušel Maxíček víc :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aranel asi jo :-)...my jezdím většinou do ČM...no a pruhy jsou vždycky super! Krásné dny!

   Vymazat
 2. Lucko hezké šatky. Ono vůbec vám to moc sluší a Max je nádhernej klučina, tomu se to trefování do výstřihu :) promine už pro jeho krásné oči :) Mějte se hezky. Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martino , moc díky a Max je zlatíčko, ten může všechno :-)))! Krásné dny!

   Vymazat
 3. tak teďka už určitě leje všude, cestou vlakem lilo po cele Moravě i Čechách:)

  OdpovědětVymazat
 4. Milá Lucinko, šaty jsou krásné a moc Vám sluší. Při takové postavě jako máte Vy, sluší asi všechno. Max roste jako z vody :-) a je čím dál víc podobný Adamovi. A bratru modelovi řekněte že se tráva má sekat těsně před deštěm a nebo jí pokropit po sekání. Je krásně zelená a vršky nejsou oschlé. No není to moje moudro ale od specialisty na trávníky ( fotbalové ).
  Zdraví Irma

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irmo moc děkuji, jojo kluci si jsou hodně podobní:-) a modelovi jsem to vyřídila, ale myslím, že příště mu to budu muset znovu připomenout :-))) Krásné dny!

   Vymazat
 5. Šaty jsou nádherné, moc vám sluší. S takovou úžasnou postavou si je moc užijete. Zkušenosti s blinkajícím miminkem mám bohužel velké, ale věřte, přejde to. Já stále doufala ve zlepšení po zavedení příkrmů, leč od mrkvičky jsme byla oranžová všude. Ale vydržte, opravdu se to časem srovná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ali moc díky. Adam byl taky blinkací mimi a taky ho nepřešlo dost dlouho...zrovna mrkev mu moc chutnala...až tak , že jsem musela ubrat, protože začal oranžovět i Adam:-))) a dodnes mám v živé paměti výlet do ZOO, já si tenkrát naivně vzala bílé kalhoty a triko, adam sice mrkvovou svačinku nevyblinkal, ale kýchnul..takže můj bílý outfit byl s oranžovými puntíky:-))). Krásné dny!

   Vymazat