03 července 2014

ráno...

...nevím co dřív!

Jestli mlíko Maxovi nebo kafe pro mě:-).Krásný čtvrtek, blogerky!

Ovšem letní rána, ta prázdninová jsou krásná.
Nikam se neženeme, nasytím hladový zobáček Maxíka, doplním kofein, Adam je už takový šikula, že nás nechá vyspat, zapne si telku a pokud máme doma napečeno (jako dnes, protože včera jsme byli u babičky) tak si obstará sám snídani.


Max už je čím dál častěji vzhůru a chce se s námi "bavit", ale po "snídani" si vždycky ještě rád schrupne na terase.A já si třeba v klidu posedím s časopisem. Nedávno jsem si koupila ELLE, kdysi můj nejoblíbenější časopis (jsem trochu časopisový úchyl). Slaví 20 let na trhu, kdysi jsem je měla od prvního vydání všechny, ale moje sbírka utrpěla šrámy, během rozvodu s prvním mužem :-))) (víte že je možné žárlit na časopis? Fakt jo!A není ten moje zkušenost:-))) ).
Teď si ELLE koupím už jen sem tam, ale po dnešním ránu musím uznat, že časopis funguje stále dobře.
Mám neodolatelnou chuť, si jít koupit něco na sebe a nějakou kosmetiku a taky, jít si pokecat, do nějakého vyloženě ženského kolektivu :-))).
A to i přesto, že tuhle ELLE jsem si koupila s  HELLE trikem, pro letní dny je super!

Mějte krásný den!


10 komentářů:

 1. Taky jsem si Elle triko pořídila, a že mi to trvalo, než jsem vybrala, který z těch tří chci.
  Elle nekupuju moc často, vadí mi tam velké množství reklam, ale trika se povedla!
  To se musí nechat..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už Elle taky moc nekupuju, ale triko je vážně povedené! Krásné dny!

   Vymazat
 2. Malej je krásnej a roste jak z vody. A tobě to mooc sluší.

  OdpovědětVymazat
 3. Letní rána jsou naprosto úžasná, zvlášť když má člověk čas dát si v klidu kávu, já na ni ovšem posledních několik dní nemám chuť, nevím, co se to se mnou děje... bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báro , tak já bez kafe ani ránu!Tak ať brzo zase chutná! Krásné dny!

   Vymazat
 4. Lucko, vidím, že to všichni skvěle zvládáte a je u Vás moc pěkná pohoda- a moc Vám to všem sluší -to je znamení, že to děláš dobře ....však Maxík podle toho roste jako z vody

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme...Max se opravdu začal snažit dostát svému jménu a už mám zase bednu oblečků , které mu jsou malé! Krásné dny!

   Vymazat
 5. máš doma pěknou ranní pohodu :) já Elle nějak nerada, ale kupuju si od začátku Instyle, vždycky mám takovou tradici, v klidnu si sednout, dát si nohy nahoru a kafe a celou ji přečíst, krásně se u toho odreaguju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Arwen díky, já už teď naštěstí nekupuju pravidelně nic, dokonce i Mariannebydlení občas vynechám...mojí obrázkovou úchylku dokonalenahradily blogy a pinterest :-). Krásné dny!

   Vymazat