Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Chaos v obraze může být krásný...

...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit.  A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...

na večer...

...jsme ready!



Přeji krásný čtvrtek!

Poslední dny frčí nějak moc rychle, kluci marodí, ale naštěstí to není nic vážného, jen mají oba nudle delší než kšandy a tak se moc nevyspíme. 
Poprvé používám k vyčištění Maxova nosu odsávačku a docela dobře to funguje, ale teď by se mi fakt moc šiklo mít tak 8 rukou, protože on se brání velmi vynalézavě :-))).

Přesto se dnes chystáme na pálení čarodějnic.
Tentokrát u nás doma.
Z původního táboráku pro 4 se nám akce nějak rozrostla a tak jsem sama zvědavá jak to zvládneme,
jen bych si moc ráda objednala počasí alespoň bez deště, když už tedy nemůže být jako v pondělí:-).


Muž plánuje vztyčit teepee...
...kdyby opravdu začalo pršet.



No a když už jsem pobíhala s foťákem venku, tak tady je náš kvetoucí záhon...




...a i naše malá jabloň má na květ...


...budu muset připravit přepravky na sklizeň :-))).
A nebo bychom se pod ní vlastně mohli zítra políbit!



A co vy užíváte si čarodějnický večer u ohně?

Mějte se krásně a nezapomeňte zítra na ten polibek!



Komentáře

  1. Květinový záhon krásný, sladěný, to je libeček, to uprostřed ? Co bude na záhonu po odkvětu jarních kytek ? To mě vždycky trápí, nějak to neumím vychytat, aby to nebylo "holé"....Hezký večer, snad nebude pršet, u nás na severozápadě asi jo....

    OdpovědětVymazat
  2. Já doufám, že zaprší. Jsem zvědavá na to teepee :-D

    OdpovědětVymazat
  3. ...zase som sa inšpirovala....a mám otázky ,ako Milky...ináč vďaka tebe som prišla na to ,že mám libeček,a dosť rozrastený...zabudla som ,kde sme ho na jesň premiestnili...tá vaša lúka je krásna ..
    ...máš mimoriadne pekne zasadený dom do tohoto prostredia,spolu s lesom,lúkou,terasou,vydarenými záhonmi...až u teba som prišla na to ,že je efektná výsadba v skupinách a ukotvená,trebárs skalou...tento rok ma prvý krát baví záhrada...minulý rok som mala najväčší zdravotný prepad...lekári mi nepomohli...behala som v lese,vhod či nevhod...potravinová intolerancia a počasie...napr.tie horúčavy...pomohlo....a ešte ,tento rok máme dvor bez stavebného neporiadku,oplatilo sa kompostovanie a vôbec, záhrada sa tak nejak na mňa usmiala a zobrala ma na milosť....:):):) krásne dni !

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. ...chodia mi maily z Nevýchovy...možno to môže pomôcť...
      https://mail.google.com/mail/?tab=wm#inbox/14d09804c8b9c1cc

      Vymazat
  4. Chystám se na dnešek už 2 dny :o))) U nás se letos poprvé dělají čarodějnice "obecní ", chystám se vyrazit,jen co skončím v práci. Zahradu a záhonky máte parádní,náš pes má se zahradou úplně jiné plány než já. Místo modřenců mám luxusní díru :o)))) Martina

    OdpovědětVymazat
  5. Zdravím, tak na tu rýmu bych ti doporučila Stérimár s přídavkem mědi, mají to v lékarně, je to naprosto přírodní slaná voda, ale ta meď dělá zázraky. Krásně to dezinfikuje a rýma je opravdu za pár dní pryč, ale hlavně se krásně spustí. Malý mi nedokázal sám se vysmrkat a toto mi moc pomohlo. I u malé jsem to používala. Nedám na to dopustit, jakmile mi to dojde jsem nervózní, co kdyby náhodou byl zase ucpaný noc :-). Vyzkoušej a uvidíš, že v noci budete krásně chrupkat. Lucka

    OdpovědětVymazat
  6. Já budu letos čarodějnice trávit doma s diplomkou a zítra mě polibek nečeká, protože můj milý je dlouhodobě mimo republiku, ale přeji Vám, aby večer nepršelo a aby se večerní akce vyvedla ;) stejně jako polibek pod jabloní :) bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  7. ahoj,
    I enjoy every second with you guys.
    we miss that grill day.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie