Stránky

03 července 2015

cestou...

...do sousední vesnice.Krásný pátek !

Občas se to povede a my se vypakujeme a vyrazíme na návštěvu mojí kamarádky a Adamova kámoše do sousední vesnice pěšky.

Je to cesta , kde občas potkáte lidi na procházce, cyklisty a vyjímečně chataře v autě, takže nemám strach vzít Adama na kole.
Nejtěžší kus cesty je - vyjít kopec z našeho údolí!


To když máme za sebou s kočárkem,který je naložen nejen Maxem, ale i zásobami na cestu, tak pak už bych šla klidně jakkoli daleko, ale hlavně po rovince :-)))


Maxovi tohle výletování taky vyhovuje a je neustále ve střehu...


...připraven někde si něco utrhnout..


...prozkoumat a většinou se to snaží i ochutnat......to musím být zase ve střehu já...


...protože bere všechno, jedovatý,nejedovatý, rostliny i živočichy :-)))......ale pokud udržuji jeho papulu plnou , tak je klid :-).Zatím Maxovi vyhovuje cestování v kočárku, ale tuším, že brzy dojde na to, že když Adam pojede na kole, bude chtít taky, tak se musím podívat po nějakém pěkném vozítku:-).


Nejlíp takové to, které můžu řídit a mít pod kontrolou já, ale prcek bude mít pocit, že sám jede :-).


Adam sice projížďku zakončil lehčím karambolem, ale jestli se poučil, že má jezdit k nám dolů opatrně, to nevím, rozhodně to není jeho první (a asi ani poslední) rozbité koleno.Mějte další krásný, letní den!

4 komentáře:

 1. Luci máte tam překrásné okolí a moc ti to sluší. Užívejte další pěkné dny- je fajn, že i stínu se tam u vás najde dost v těchto horkých dnech. H.

  OdpovědětVymazat
 2. Luci je tam u Vas moc hezky,to Vaše bydleni je nadhera,určitě klid a krasa všude kolem.Adamovi krasne prazdniny a hlavně bez urazu.Vlasta

  OdpovědětVymazat
 3. Lucka ja Ti tak závidím (v dobrom samozrejme) to krásne prostredie kde žiješ. Pozrieš z okna a všade naokolo iba príroda. Máte tam naozaj nádherne. Krásne fotečky, ako vždy. :)
  Prajem od nás slniečkový deň.
  Ľubica

  OdpovědětVymazat
 4. Lucia to sú tie najkrajšie prechádzky prírodou - ja osobne veľmi rada na ne spomínam. Slnečný deň prajem - Lenka.

  OdpovědětVymazat