Přeskočit na hlavní obsah

Poslední příspěvek

Slib sama...

...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...

Není nad...

...krásná letní rána!



Přeji krásný čtvrtek!

Tohle miluju, vstávám ještě dřív než k nám do údolí začne svítit sluníčko.


Poslouchám ptáky a pozoruju srnky , které se touhle dobou pohybují hodně blízko, protože je v zahradě ještě klid:-).







A pak se začnou v dálce, v korunách stromů, objevovat první paprsky.


A i přesto, že to,  jestli jsou prázdniny, pracovní den nebo víkend, je u mně teď jedno, mám pocit jako když jsem byla malá.



Jako když jsem vstávala na chalupě a utíkala v tom letním ránu přes dvůr na venkovní toaletu :-))).
Nebo jako na táboře, když jsme vylezli ze stanů a běželi mokrou trávou na rozcvičku:-).



Další, krásný letní den je tady.



Tak si ho užijte, pokud můžete, tak někde u vody ! 



Komentáře

  1. Lucko, i ty si užij krásný den! Lidka

    OdpovědětVymazat
  2. Luci to je krásný a ještě krásněji jsi to popsala.
    hezký den Majka

    OdpovědětVymazat
  3. Moc krásné ráno u tebe Luci- opravdu jsi moc pěkně zavzpomínala na ty rána v dětství.... Já milovala posadit se u babičky na zápraží a ještě v pyžamu s hrnkem mléka a krajícem chleba s domácím máslem sedět a poslouchat ptáky jak vítají den .... děda už se vracel z ranní procházky z pastvin a začínal obyčejný den . My pak vyběhli na louku a proháněli se pod lesem , z lesa nanosili borůvky a maliny, ale to už babička měla zadělané kynuté těsto a hned se dělal koláč...to byla vůně a úplně cítím jak ještě páli na jazyku - nikdy nestačil vystydnout . Pusu jsme měli zmalovanou dofialova a drobenka na koláči byla tak úžasná- voněla po mandlích. Ach to jsem se vrátila s tebou do krásných děstských let....díky a přeji tam u vás krásný den si užijte Hanka

    OdpovědětVymazat
  4. Lucie, vzpomínky máme úplně stejné.....až na jednu.....vy jste běhala na venkovní toaletu, já do kadibudky.....:-)
    Přeji krásné léto ! Michaela

    OdpovědětVymazat
  5. Krásné fotky a atmosféra. Minulý týden jsem vylezla v pyžamu ven a ten vzduch měl úplně jiný náboj a vůni než přes den. Říkám si, že začnu ráno běhat... jenže taky potřebuju spát. No nějak to dopadne :-)

    OdpovědětVymazat
  6. krásné fotky, taky mám ráda tu probouzející se přírodu... no vlastně jakoukoliv, hlavně nezničenou

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji, že mi dáváte vědět , že tu jste. Lucie