Stránky

02 července 2015

Není nad...

...krásná letní rána!Přeji krásný čtvrtek!

Tohle miluju, vstávám ještě dřív než k nám do údolí začne svítit sluníčko.


Poslouchám ptáky a pozoruju srnky , které se touhle dobou pohybují hodně blízko, protože je v zahradě ještě klid:-).A pak se začnou v dálce, v korunách stromů, objevovat první paprsky.


A i přesto, že to,  jestli jsou prázdniny, pracovní den nebo víkend, je u mně teď jedno, mám pocit jako když jsem byla malá.Jako když jsem vstávala na chalupě a utíkala v tom letním ránu přes dvůr na venkovní toaletu :-))).
Nebo jako na táboře, když jsme vylezli ze stanů a běželi mokrou trávou na rozcvičku:-).Další, krásný letní den je tady.Tak si ho užijte, pokud můžete, tak někde u vody ! 6 komentářů:

 1. Lucko, i ty si užij krásný den! Lidka

  OdpovědětVymazat
 2. Luci to je krásný a ještě krásněji jsi to popsala.
  hezký den Majka

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné ráno u tebe Luci- opravdu jsi moc pěkně zavzpomínala na ty rána v dětství.... Já milovala posadit se u babičky na zápraží a ještě v pyžamu s hrnkem mléka a krajícem chleba s domácím máslem sedět a poslouchat ptáky jak vítají den .... děda už se vracel z ranní procházky z pastvin a začínal obyčejný den . My pak vyběhli na louku a proháněli se pod lesem , z lesa nanosili borůvky a maliny, ale to už babička měla zadělané kynuté těsto a hned se dělal koláč...to byla vůně a úplně cítím jak ještě páli na jazyku - nikdy nestačil vystydnout . Pusu jsme měli zmalovanou dofialova a drobenka na koláči byla tak úžasná- voněla po mandlích. Ach to jsem se vrátila s tebou do krásných děstských let....díky a přeji tam u vás krásný den si užijte Hanka

  OdpovědětVymazat
 4. Lucie, vzpomínky máme úplně stejné.....až na jednu.....vy jste běhala na venkovní toaletu, já do kadibudky.....:-)
  Přeji krásné léto ! Michaela

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky a atmosféra. Minulý týden jsem vylezla v pyžamu ven a ten vzduch měl úplně jiný náboj a vůni než přes den. Říkám si, že začnu ráno běhat... jenže taky potřebuju spát. No nějak to dopadne :-)

  OdpovědětVymazat
 6. krásné fotky, taky mám ráda tu probouzející se přírodu... no vlastně jakoukoliv, hlavně nezničenou

  OdpovědětVymazat