Chaos v obraze může být krásný...
...chaos v životě ne. Poslední dobou mám pocit, že se můj život podobá obrazům, které teď maluju. Chvíli chaos, chvíli klid, občas vrstvy přes sebe a chvíle, kdy člověk vůbec neví, co z toho nakonec vznikne. Rozhodla jsem se že letos budu stát na své straně, že pro sebe budu někým o koho bych opravdu hodně stála, aby po mém boku byl. Jsem rozhodnutá pro změny a není to vůbec jednoduché. Ani udělat ta rozhodnutí a ani je plnit. A tak teď občas maluju, čtu knížky a taky zase běhám, přemýšlím a snažím se pustit všechno, co už dávno nenesu proto, že chci, ale jen ze zvyku nebo ze strachu. A někdy si říkám, že jsem vlastně expert na život :-) Roky hledám rovnováhu. Umím vytvořit hezké věci, napsat článek, který má odezvu, nasbírat lajky a milé reakce. A přitom mám občas pocit, že v běžném životě pořád něco stavím… a zároveň se mi to pod rukama rozpadá. Z toxického vztahu do komplikovaného vztahu. Ze snu o rodině a zapuštění kořenů do dalšího stěhování. Z většího bytu do menšího, z lepš...



Krásné léto Lucie,
OdpovědětVymazattak pro tenhle nábytek já mám také slabost :), přijde mi, že se k naší chalupě i docela hodí a také ho vozím po trzích, lehký, skladný a z vlastní zkušenosti vím, že při troše slušného zacházení i docela "trvanlivý".
Užívejte léta, zdravím ze mlejna do mlejna.
Šárka
Lucie zdravím,pěkná sestava,altanky jsou take krásné a moc pěkně Vám to na terase ladí,ale nám tedy taky nikdy dlouho nevydržel,,aspon jsme vždy potěšili tchyni,měla z toho velkou radost,když nam ho vítr zničil,tak at Vám se nic podobneho nestane a užívejte krásné léto...dae
OdpovědětVymazatMilá Luci, ten set je krááásnýý a jako by tam byl už dávno, moc se mi líbí Váš styl. Přeju hezké prázdniny, i když je zatím horko, jaké by ani v létě nemuselo být ! Šá
OdpovědětVymazatLuci, krásne...nábytok je krásne ľahký a úplne pozýva na chvíľu sadnúť do tej krásy...majte sa krásne, rada Vás čítam...
OdpovědětVymazatLuci, to je moc pěkné zákoutí ;) Hned bych se tam posadila s kávou a nějakým dobrým čtením :) bára.kára blog
OdpovědětVymazatLuci, moje kytky taky trpí, nestíhám to zalívat, hlavně ty v truhlících. Např. milionbels mi něco napadlo a teď jsou už úplně hyn, tak už nezdobí a půjdou pryč. ale co naděláme. A ten nábytek je moc pěkný a že je ze dřeva? no, to máš fuk, já mám takový jednoduchý bílý kovový a taky to venku trpí. ale věci mají sloužit, že jo.
OdpovědětVymazatkrásný den Majka
zdravím! stokrát si říkám, že přece nebudu mít celý dům jako "katalog IKEA", ale po marném plahočení se za trochu slušným vybavením, stejně skončím na zličíně nebo na čerňáku a nakonec tamodtud odcházím spokojená s nákupem...apropos - odkaz pro ty, kdo si chtějí zkrátit čekání na český katalog http://onlinecatalog.ikea-usa.com/us/en/ikea_catalog
OdpovědětVymazathezké prázdniny přeju! eva
To je nádherný kout!!!
OdpovědětVymazatKrásný koutek! Také bych brala pár kousků zahradního nábytku, ale naše současná "covidová doba" tomu nepřeje. Už několik měsíců jsou všechny obchody, kde by se dal podobný nábytek pořídit, zavřené. Zbývá jen koukat po internetu, nebo využít click and collect, které nabízí některé obchody jako například IKEA, Jysk, OBI, Moebelix a další. Naštěstí mají katalogy zboží i online, včetně těch slevových. Skvělý portál, kde jsou letáky všech výše uvedených obchodů pohromadě (i dalších) je www.mujletak.cz. Už pár měsíců tam sleduji nejen aktuální slevy supermarketů, ale i obchodů s nábytkem, nebo módou. ;)
OdpovědětVymazat