Slib sama...
...sobě. pravidelné trasy Krásný den všem! Když jsem letos na jaře začala běhat, netušila jsem, jak moc ten krok ovlivní další měsíce mého života. Neběžela jsem kvůli výkonům. Neběžela jsem kvůli číslům v aplikaci. Potřebovala jsem se znovu nadechnout. Potřebovala jsem najít něco, co bude jen moje. A tak jsem si dala jednoduchý slib. Že vytrvám. Že když to půjde, půjdu běhat. A že to udělám pro někoho na kom mi záleží. Pro sebe. Dnes mám za sebou sto čtyřicet kilometrů v květnu, přes sto dvacet v červnu a mám z toho radost. Ne kvůli kilometrům samotným. Ale proto, že jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. V posledních týdnech se můj život obrátil vzhůru nohama, jak víte z posledních článků. Přiznám se, že když jsem se dozvěděla diagnózu, na chvíli mě napadlo, jestli má vůbec smysl pokračovat v plánech, které jsem si začala budovat. před bouřkou Pak jsem si ale uvědomila jednu věc. Právě teď je potřebuji víc než kdy jindy. Běhání mi nepomůže vyřešit všechny problémy. Nezajistí v...






Tak ten druhý outfit shora by se mi moc líbil i jako ne těhu :-) Užívej, Lucko! U mě máš medaily za statečnost! U nás doma se téma třetího do rodiny dost čast přetřásá, ale já už bych to asi nedala. Resp. dala, kdyby se stalo, ale spíš z vlastní pohodlnosti už nechci.
OdpovědětVymazatMoc hezké kombinace, některé se mi líbí i na normální netěhotenské nošení:-))
OdpovědětVymazatKrásné, úplně mám chuť mít zase to krásné kulaté tajemství :-)
OdpovědětVymazatLucko, krásné fotky, super inspirace! Určite můžu doporučit pruhovaná těhotenská trička z HM, jsou tak šikovně nařasená, že se dají nosit i po porodu, dokonce přemýšlím, že si ještě pro nějaké zajdu, i když ho už nepotřebují:)
OdpovědětVymazatKrásne modely a myslím, že všetky i pre netehotné...správna voľba Luci...moc Ti to svedčí...
OdpovědětVymazatLuci, krásné modely. Já už to mám za pár a místo těhu módy chystám miminkovskou výbavičku.
OdpovědětVymazatKrásný blog!
Krásný čas.
Bohunka
bříško v létě je podle mých zkušeností lepší než zimní ... :) První syn je listopadový, takže bříško v létě už nějaké bylo, druhý je únorátko, a to vlastně nebylo - bylo až v zimě a to se mě nelíbilo. Teď mám bříško opět letní a potomek by měl přijít koncem října .... Na léto se prostě hodí bříško víc .... a sežene se podle mého i víc hezkých těhu věcí ... :)
OdpovědětVymazatAhoj Lucko, moc dobré tipy. Já teda v těhotenství s módou fakt bojovala. Jako pak se to nějak zlomilo a začala jsem nosit třeba široký pásek a tak. :) Prostě takové ty typické těhotenské věci. Ale nechtělo se mi, co ti budu povídat. Vždycky jsem nosila velikost S a najednou to bylo L? :D
OdpovědětVymazat