07 srpna 2015

z výletu na kterém...

...jsem nebyla...
...aneb Český Krumlov očima našeho gangu:-).Přeji krásný pátek!

 V týdnu si vyrazila naše banda kluků na výlet na jih Čech a podle všeho, si to moc užili...


...a poctivě fotili:-).
Dovezli asi 400 fotek a z toho je valná většina fotek děvčat z různých úhlů, které o tom že jsou foceny evidentně nevěděli...a někdy o tom nevěděli ani jejich boyfriendi, kteří jsou na záběrech občas taky :-))).
Ale fotili i Krumlov a taky jsem našla fotku...


...asi jako inspirace na příští rok :-)...
...ale nejsem si jistá, zda jim šlo o foto kočárku a nebo jestli nechtěli zaostřit na něco, nebo spíš někoho v pozadí :-))).

Zdrželi se do noci......a taky se museli poprat s technickými problémy, které k výletům holt patří :-)......naštěstí si už umí celkem poradit a tak se jich vrátilo jen 8 a 2 zůstali do rána a problém řešili druhý den v servisu, večer dorazili za potlesku ostatních domů :-)))

Dnes jedou do Prahy a zdrží se do zítra, tentokrát volí větší jistotu dopravy a jedou vlakem :-).

No a kdy já se někam podívám nevím, příští týden jdu na kontrolu, tak uvidíme jak na tom budeme a jestli si ještě někam o prázdninách vyrazím .

Mějte krásný den...
... a dnes přeji ať každý najdete nějaký pěkný kousek stínu a nejlíp prima místo na koupání!

18 komentářů:

 1. Máš skvělý gang! Akorát obdivuju, že to dáváš!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barboro díky, ale mně přijde že se pořád válím:-), měli jsme tolik plánů na srpen a teď je všechno vzhůru nohama, hlavně já na gauči :-))). Krásné dny a prázdniny!

   Vymazat
 2. Teda Lucko takový krasavci když vyrazí do ulic to musí být hukot..... pěkně nafotili prázdninový Krumlov Jo ten kočárek taky dcera řešila a nakonec z něj sešlo ,neboť mladej v 18 měsících už se nechtěl vozit tak jim stačí pro malou samostatný kočárek a on poskakuje a šmejdí všude kolem - myslím, že mu to víc vyhovuje , sice cesta s ním je o hodně delší než kdyby se vezl......
  přeji ti u lékaře dobré pořízení a jistě nějaký výlet se konat do konce prázdnin bude .....moc zdravím Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko díky, já ho taky asi buď pořídím nebo ne až podle situace. Max vypadá taky na celkem zdatného chodce, tak se uvidí. Krásné dny !

   Vymazat
 3. Zdravím,

  fotky krásné, ale reaguju na fotku s kočárkem, ten máme doma a je k mání, teda sestra ho měla a byla s ním maximálně spokojená. Je super ovladatelný, tak kdybys měla zájem.

  Krásný den :-) Lucie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucie moc díky, jak píšu výše...uvažuji o něm ale uvidím jestli vůbec bude potřeba, takže budu řešit až podle Maxovi zdatnosti :-). Krásné dny!

   Vymazat
 4. Ten dlouhovlasý je naklonovaný váš manžel ne? Podoba!!!!Mějte se
  Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo díky, ale hodně lidem přide nejpodobnější nejstarší :-))). krásné dny!

   Vymazat
 5. Jééé, to si to teda prima užili, moc jim to sluší. ten kočárek je zajímavej. Holky byly 17 let po sobě a Elišce stačil skate ke kočárku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amelko počítám, žes měla na myslí 17 měsíců :-), taky si myslím, že možná nebude potřeba. Krásné dny!

   Vymazat
 6. Já bych chtěla vidět ty fotky žen z různých úhlů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucie , pobavila by jste se :-))), ale přecijen bog čte dost lidí, třeba by tam někdo poznal sebe nebo své děti :-))). Krásné dny!

   Vymazat
 7. Jéé ty kluci jsou hezouni :) ať se vyfotí jen instantní část:)
  Prima výlet, je super, že si umí najít zábavu a nesedí jen doma.. Kočárek je super,ale myslím, že fotili tu slečnu v bílých šatech:)))))
  Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petro , každý rok si říkám, že bych udělala nějaké fotky , ale nějak se nikdy nesejdem všichni v kondici a ochotní k focení...to je taky nevýhoda velké familie , pořídit pak kloudné rodinné foto je věda :-))). No a s tou fotkoukočáru....taky si myslím, foťak zaostřil na kočár omylem :-). Krásné dny!

   Vymazat
 8. Fotka s kočíkom má dva zásahy, jeden je slečna v bielom, vľavo, a vpravo od kočíka je tiež pekný výhľad k slečne na lavičke a k jej sukni :-), resp pod jej sukňu....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D tak teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku...té na lavičce jsem si ani nevšimla :-))). Krásné dny!

   Vymazat